Wpis z mikrobloga

@Franek_z_fabryki_firanek: koleś ma trochę racji, nawet dużo, bo wojna się musi Rosji opłacać. To nie Afganistan, gdzie niczego nie ryzykowali, przez ostatnie lata testowali reakcję, zachód był bardzo bierny, co było błędem, ale widać że teraz reakcja na same ruchy wojsk jest nieporównywalnie bardziej stanowcza niż ta na przejęcie Krymu. NATO odrobiło lekcje, daje wyraźny sygnał, że drugiego Krymu nie będzie.
Jakie interesy zrealizuje Rosja wchodząc w pełnowymiarową wojnę z Ukrainą?
  • Odpowiedz
Niech ktoś da znać Ukraińcom, że ta cała panika jest bez sensu. Jakiś randomowy wykopek rozkminił Putina, tylko nikt (oprócz naszej elitarnej społeczności) jeszcze o tym nie wie. Dzwońcie, piszcie, bo oni jeszcze tego nie wiedzą.


@Franek_z_fabryki_firanek: Tak jest. Cieszę sie, że sie rozumiemy.
  • Odpowiedz
wyjątkowo, marzę żeby ten gość mógł nam za jakiś czas powiedzieć "a nie mówiłem?"


@larvaexotech: Spokojnie, zrobię o tym wpis za jakiś czas, kiedy wyjdzie na jaw "nowa aferka światowa"
  • Odpowiedz
Kieruję się zasadą, że jak w pierwszym zdaniu wpisu, ktoś używa wyrazu "wykopki" to dalej nie czytam. Praktyka pokazuje, że takie wpisy są całkowicie bezwartościowe.


@kinson: A jak mam inaczej napisać? Zrobiłem sobie przerwę od wykoku ( wcześniej był temat #afganistan i #koronawirus). Teraz wchodzę i wydze wykopków srających pod siebie i wymyślających jakby tu spie#dolić albo sie zabunkrować 200m pod ziemią xD

Przecież nie tak dawno też pod siebie
  • Odpowiedz
@larvaexotech: swoje twierdzenia opierałem na racjonalnym myśleniu i tezy, że wojna się Rosji nie opłaca, oraz że gdyby Putin postępował racjonalnie, to by do niej nie doszło będę bronił.
  • Odpowiedz