Wpis z mikrobloga

mimo że wypełniłem formularz rezygnacji z nowej prędkości o 8 zł wyższy rachunek - to i tak mi przysłali nowy rachunek wyższy o 8 zł

w styczniu UPC rozsyłało maile, że wprowadzają nową usługę od której można odstąpić, ale trzeba wypełnić formularz,
a inaczej o 8 złotych wyższy rachunek ,
wypełniłem formularz online i ... dziś dostałem wyższy rachunek, nie uwzględnili rezygnacji z nowej usługi
na infolinii boty zamiast ludzi, serdecznie mam dość botów i AI , brak emaila kontaktowego

#upc
  • 4
@Hottentot: napisałem na ich czacie - że przecież rezygnowałem (link w mailu był informacyjnym w styczniu, link był ważny do 1 lutego więc teraz link jest nieaktualny)
przeprosili "w nastepnej fakturze otrzyma pan korektę do tej faktury, w marcu bedzie korekta"

dziś koło południa się do nich udało skontaktować

ale skandal - bo przecież klikało się ten link z maila, a oni widać to olewają na zasadzie "może ktoś nie zauważy
@vilas: Ta, ja zadzwoniłem do nich od razu i w dziale reklamacji powiedzieli mi to samo, że rzeczywiście wypełniłem wniosek i że w marcu zapłacę mniej. Sam fakt zmiany umowy bez zgody klienta sam w sobie wydaje się poważnym wykroczeniem - nie ma przecież prawnego obowiązku czytania maili od UPC a nie mogą zakładać że milczeniem zgadzam się na każdą ich zmianę - mam nadzieję że UOKiK ich za to dojedzie