Wpis z mikrobloga

Bo pytasz o polecenie tatuazysty, a nie masz nawet pojecia o stylach, to ci mówię, żebyś sobie wygooglował ¯_(ツ)_/¯ Nikt ci nie pomoże jak się nie umiesz okreslić


@wespazjan: co Ty pieprzysz, gościu umiesz czytać ze zrozumieniem? Doradca od milinów stylów mi się trafił i jeszcze pouczać się mu zachciało. Chcesz się wyrobić na bordowego to z durnymi komentarzami zapieprzaj pod inne wpisy.
@KristoferMichaelson: Ale o co ci chodzi w ogole typie XD Chcialem ci pomóc, naprawde wystarczy tylko wpisac pare slow w wyszukiwarkę i napsiac tu jaki styl ci leży, a na pewno bym ci kogoś polecił. A ty się prujesz bez powodu XDDD Nie jestem pewien czy zdajesz sobie sprawe, ale nie ma czegos takiego jak uniwersalnie dobry tatuazysta - kazdy specjalizuje sie właśnie w innym stylu i DLATEGO zanim kogokolwiek sie
@KristoferMichaelson: Napisalem ci zebys sobie wygooglował, w domysle chodziło mi o to, żebys zapoznal sie ze stylami i dopiero wtedy pytal, bo to co piszesz jest kompletnie nieprecyzyjne i nigdy nie uzyskasz odpowiedzi na pytanie zadane w taki sposób ¯\_(ツ)_/¯ Akutualnie to ty wychodzisz na idiotę, sory
czy wijące się pędy można wykonać w milionie roznych stylów


@wespazjan: misiu, już Ci pisałem, nie rżnij głupa. Chciałeś zabłysnąć a pieprzysz głupoty i walisz kretyńskie porady. Jeszcze raz, naucz się czytać ze zrozumieniem i rozumieć kontekst zdania. I jeszcze jedno, obstawiam, że urodziłeś się po 1970 roku. I nie zawracaj mi dupy swoimi debilnymi odpowiedziami.
@KristoferMichaelson: Co XD Nie wiem w ogóle o co ci chodzi, ale cos musi byc z toba powaznie nie tak. W moim pierwszym komentarzu bylem dla ciebie mily, chcialem ci pomóc, a ty od razu wyskakujesz do mnie z mordą XD Nie wiem tez co ma do tego data moich urodzin, ale ok
Co XD Nie wiem w ogóle o co ci chodzi, ale cos musi byc z toba powaznie nie tak. W moim pierwszym komentarzu bylem dla ciebie mily, chcialem ci pomóc, a ty od razu wyskakujesz do mnie z mordą XD


@wespazjan: Ty naprawdę jesteś taki głupi czy jak ta przekupa musisz mieć ostanie zdanie? " czy wijące się pędy można wykonać w milionie roznych stylów" przeczytaj sobie jeszcze raz ten swój
@KristoferMichaelson: Calosc brzmi "kwiaty, liście, czy wijące się pędy można wykonac w milionie roznych stylow" To jest jedno zdanie i nie rozumiem czemu wyciągasz za kazdym razem samą jego koncówkę. Napisalem tylko, ze twoje pomysly na tatuaz nie mowią nic o stylu, jaki cię interesuje. Nie rozumiem z czym masz problem XDD