Wpis z mikrobloga

KryptoPiSowcy w postaci Mazurka i Stanowskiego wyśmiewają PO za głosowanie przeciwko planowi odbudowy zupełnie pomijając fakt, że Platforma głosowała przeciwko planowi w takiej postaci, jaką aprobował PiS - która wiązała ze sobą spore pole do nadużyć - czego Platforma chciała się pozbyć (proponowali kilka - bodaj 7 poprawek), dlatego nie godziła się na taką opcję, jaką zaproponowali rządzący. Ale mądrzejsze o tym nie wspomnieć i zasugerować, że "haha, patrzcie jacy hipokryci :-DDD".

Dwóch pseudobiektywnych klaunów dziennikarskich robi sobie wyświetlenia na - powiedzmy wprost - manipulowaniu osób trochę słabiej zorientowanych i bardziej podatnych na dezinformację, mając tego pełną świadomość i nawet przeświadczenie o tym, że nie robią nic złego, bo to przecież taki program z jajem. Szkodliwsze niż TVPiS, bo w przekaz z tej reżimowej szczujni wierzą już tylko i wyłącznie pełnoprawne głąby.

Słabo, bo Kanał Sportowy ogółem jest naprawdę fajny, sam Stanowski też jest znany z wielu dobrych i ważnych działań "poza-dziennikarskich", ale w momencie, kiedy wchodzą tam tematy polityczne, to nietrudno oprzeć się wrażeniu, że ich sympatie są ulokowane gdzieś w środowisku PiSu, niestety.
#kanalsportowy #stanowski #mazurek #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa
Pobierz rwL_ - KryptoPiSowcy w postaci Mazurka i Stanowskiego wyśmiewają PO za głosowanie prz...
źródło: comment_1644679165tKUG2ykfkpgNRFNgoUKhmr.jpg
  • 106
Widzisz świat dwuwymiarowo. To, że ktoś krytykuje PO, nie znaczy, ze jest za PIS i odwrotnie. Zbieżność niektórych poglądów nie oznacza zbieżności wszystkich. Popieranie "słusznych" akcji nie oznacza popierania wszystkich inicjatyw. Polecam spojrzeć na wszystko z szerszej perspektywy i opierać się propagandom partyjnym. Zdolność do krytycznego myślenia jest kluczowa w dzisiejszych czasach, gdzie obie strony trybalizują społeczeństwo.


@Rud0brody: Nie, to ty widzisz świat dwuwymiarowo, jeżeli na podstawie mojego wpisu stwierdziłeś, że
@rwL_ Sam piszesz chcieli zagłosować przeciwko niszczeniu Polski. To tak to zrobilix że i tak ich dziadzia Kaczyński zrobił w ciula i po wsiach mogą mówićx że to źle PO nie chciało hajsu z UE.

Jakby tam w tym PO poszli po rozum do głowy i zaczęli traktować resztę jak partnerów do rozmowy to może Lewica by chcoiaz ich uprzedziła o swoim ruchu i dałoby radę nie wpieprzyc się na taką minę.
Co niby @rwl_ opisał dokładnie? xD wymyślił sobie bajkę że PO nie głosowała za Funduszem, bo nie podobał im sie niby brak kontroli nad kasą (co tez jest bzdura)… Oni głosowali ‚przeciw’ z prostego powodu, bo PiS głosował ‚za’ Opisał dokładnie’ xD ten wpis to bzdury i modne ujadanie na Stanowskiego. Czyli to co lubi wykop


@Opipramoli_dihydrochloridum: Co ty #!$%@?, jaką bajkę? xD Przecież taka była właśnie (słuszna rzecz jasna) narracja
@rwL_: co #!$%@?? Nie widzisz tego co wstawiłem z GW? Asy z PO znowu przelicytowały i to jeszcze jak wieść gminna niesie, na polecenie Tuska. Chcieli pokazać że są opozycją która ma coś do powiedzenia a pokazali tyle co zwykle…
bo niby samorządy są bardziej uczciwsze i im bardziej można ufać? Czy po prostu część samorządów należy do PO? :D
Opowiadasz bajki i w nie wierzysz …

Misterny plan opozycji be
Pobierz Opipramolidihydrochloridum - @rwL: co #!$%@?? Nie widzisz tego co wstawiłem z GW? Asy...
źródło: comment_1644695985Kd3bSdOrMq53KrdVqAIjG9.jpg
@Darth_Gohan:

Sam piszesz chcieli zagłosować przeciwko niszczeniu Polski. To tak to zrobilix że i tak ich dziadzia Kaczyński zrobił w ciula i po wsiach mogą mówićx że to źle PO nie chciało hajsu z UE.


Ale co to ma do rzeczy, do czego tak właściwie się odnosisz? W jaki sposób przeczy to temu, co do tej pory napisałem?

Jakby tam w tym PO poszli po rozum do głowy i zaczęli traktować
@Opipramoli_dihydrochloridum:

co #!$%@?? Nie widzisz tego co wstawiłem z GW? Asy z PO znowu przelicytowały i to jeszcze jak wieść gminna niesie, na polecenie Tuska. Chcieli pokazać że są opozycją która ma coś do powiedzenia a pokazali tyle co zwykle…

bo niby samorządy są bardziej uczciwsze i im bardziej można ufać? Czy po prostu część samorządów należy do PO? :D


No i co w związku z tym screenem z GW? xD
@rwL_: Ty chyba jesteś jakimś kryptofanem tego PO xD

Z jednej strony piszesz: > Co w tym złego, że wyszli z propozycją szerokiej koalicji komunikując to publicznie?

No jak chcesz robić koalicję to warto by było jednak pogadać z tymi którzy mają w niej być no nie? No chyba, że uważasz że to super pomysł, że Twój partner w tak ważnej kwestii ma się dowiedzieć o tym prosto z newsó.

#!$%@?
@Darth_Gohan:

No jak chcesz robić koalicję to warto by było jednak pogadać z tymi którzy mają w niej być no nie? No chyba, że uważasz że to super pomysł, że Twój partner w tak ważnej kwestii ma się dowiedzieć o tym prosto z newsów.


No warto. I co z tego? Ja bym to zrobił inaczej, ale nie znaczy to, że będę ich #!$%@?ł za to, że zakomunikowali taką propozycję publicznie. Nie
@Opipramoli_dihydrochloridum: No rzeczywiście kręcili, bo nie chcieli, żeby pieniądze były w 100% w rękach i kontroli PiSu xD

Choć wciąż nie wiem co to ma wspólnego z moim wpisem dotyczącym programu Mazurek & Stanowski, ale ok. Dalej skupiaj się na tym, czy PO zrobiła dobrze czy źle, zamiast na ich deklarowanym motywie, który jest sprzeczny z tym co te dwa dzbany z Kanału Sportowego wygadywały, co jest właśnie istotą wpisu.
@rwL_: Nie interesuje mnie co było w tym programie. Po prostu PO głosowało przeciw a teraz się robi wygibasy dlaczego. Najpierw że chcieli by kasa była dla samorządów, potem jak przegrali, że to był ‚sprytny’ plan pozbawienia PiSu władzy… Unijnych pieniędzy nie można wydawać od tak, według własnego widzimisie. Chyba Budka i reszta nie są aż takimi debilami by tego nie wiedzieć.
Jak ktoś się teraz z nich śmieje i im
@rwL_ Dobra nie chce mi się już kłócić jak dla ciebie to spoko, że zagrywasz taka piłkę względem reszty opozycji że o ogłaszasz ze chcesz być szefem jedności opozycji bez wiedzy reszty.

Obwiniaj mnie, że politycy z PO i 2050 nie potrafią przekazać swojego programu w przeciwieństwie do PiS i Lewicy. Świetnie naprawdę czepiaj się mnie nie ich :)

Nie jesteśmy skazani na to, żeby głosować na PO do którego zwieja ludzie
@Opipramoli_dihydrochloridum:

Nie interesuje mnie co było w tym programie.


To na #!$%@? zabierasz głos w dyskusji na temat tego programu xD

PO głosowało przeciw a teraz się robi wygibasy dlaczego. Najpierw że chcieli by kasa była dla samorządów, potem jak przegrali, że to był ‚sprytny’ plan pozbawienia PiSu władzy


Od początku była mowa o obaleniu PiSu tym sposobem, ale głównym motywem było po prostu to, aby PiS nie mógł mieć w