Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Jestem na statku z prawie samymi Ukraińcami i oto jak wygląda reakcja różnych ludzi na obecną sytuację (po rozmowach z dzisiaj):

Kapitan: Jako jedyny deklaruje chęć obrony kraju. Level 55

1/Oficer: Ja reporter :D

2/Oficer: Temat pominięty. Uważa, że to nagonka medialna. Rozmawiał wczoraj z rodziną nic się nie dzieje a jak coś "Polska nam pomoże więc się nie boje niczego". Level 40

3/Oficer: Tyle razy już nas atakowali, że to tylko bla bla. Co miesiąc nas atakują. Nic się nie stanie 31 lat

Bosman: Kapitan ma wytatuowane na ramieniu "Slava Ukraina" czyli wolna Ukraina. Bosman się odpalił jak rakieta. Jaka wolna Ukraina?! On w armii radzieckiej służył w Afganistanie i jaka Ukraina co ten Kalina za bzdury opowiada nie ma wolnej Ukrainy. Przytakuje mu obok Starszy Marynarz. Obydwaj lat około 50.

Marynarz level22. Go polityka nie obchodzi. Nie wierzy, że ktoś ich napadnie a jak nawet to liczy na wsparcie finansowe od Polski w tym militarne oraz pomoc w odbudowie kraju

Kucharz: On to bardziej za Rosją. Może i lepiej gdyby nas przyłączyli lat 45.

Majtek - student: Nie będzie wojny. A jak będzie to też nie jest źle. Mieszka w obok działań wojennych. Mówi że nie było tak źle. Generalnie może zostać dłużej na statku więc go to nie obchodzi.

Z inną częścią załogi nie rozmawiałem. W skrócie każdy uwadze, że Polska im pomoże finansowo i militarnie.
I totalnie nikt z 23 osób poza Kapitanem się sytuacją w ogóle nie przejmuje.

#ukraina #wojna #europa #swiat #polityka
  • 7
@Caracas te zarobki to podziel na pół - zakłamujesz rzeczywistość. Poza tym niektórzy kapitanowie nie różnią się od tych żuli, są tacy co piją więcej i częściej od nich. Nie mówiąc o kulturze osobistej.