Wpis z mikrobloga

@not_me: tutaj na wykopie jest spora ilość osób, które myślą, że właśnie te małe kredyty konsumpcyjne 0% są oparte na wibor i że rata wzrośnie xD Ile ja tu już postów widziałem, że teraz będzie kwik januszy czy julek, że rata za telewizor czy telefon skoczy xD To tylko pokazuje ile tutaj jest osób <18, które nigdy nic na kredyt nie brały i potem piszą takie głupoty ;D

@ks2m: branie
  • Odpowiedz
@Lanc a co w tym złego?

Może nie miał akurat takiej kasy, może nie chciał się niej wystrzeliwać, może po prostu miał #!$%@?, albo chciał zacząć budować jakąś wiarygodność kredytowa?

To raty 0% co generalnie stracił biorąc ten kredyt?
  • Odpowiedz
@ks2m @Lanc A ja w ten sposób kupiłem opony za 1400. Z ciekawości po prostu chciałem zobaczyć jak to jest mieć coś w kredycie/ratach, jak to się podpisuje online jak wygląda harmonogram spłat i jak sama spłata rat i jak konto do obsługi rat. Zrobiłem to tylko dla walorów edukacyjnych ;)
  • Odpowiedz
@zuczek_blyskawica: a nic. Sam korzystam z opcji 0% :) Jesteś nawet do przodu o inflację, a gotówka, którą masz na zakup danej rzeczy sobie leży spokojnie na koncie w razie w. Bardziej była to dogryzka do tego co op napisał:

Wykopki załadowane po same jaja ostro się spierają o swoje hipoteki i stopy procentowe


@ks2m: będziesz miał w BIK info, że spłaciłeś kredyt o czasie ;O
  • Odpowiedz
@ks2m: kiedyś odkryłem raty 0%, od tego czasu wziąłem chyba z 5 zakupów na raty, mBank mi teraz od ręki klepie takie ratki.

Nadal spłacam regały które okazały się beznadziejne i już je zdemontowałem w końcu xD odkurzacz wziąłem na raty, coś jeszcze, takie pierdoły za 2k średnio.

W grudniu kupiłem nowego lapka, pierwsza rata dopiero w lutym, będę sobie spłacał znowu 1,5 roku. Nie biorę nigdy więcej jak 3 raty
  • Odpowiedz
branie 561 zł na raty xD


@Lanc: Czemu nie? Lepiej mieć na dowolnym produkcie przez trzy lata 561 zeta i zarobić odsetki (całe kilka zeta) i płacić januszowi bankierowi po kilka dych na ratkach 0% w walucie tracącej na wartości, niż nie mieć ratek i mniejsze oszczędności.
  • Odpowiedz
@ks2m: Graty mirek, z każdej rzeczy trzeba się cieszyć. xD U mnie do spłaty pozostało 7 rat z kredytu gotówkowego na kwotę 41 tysięcy, po 1008 złotych na miesiąc przez 4 lata, po ostatnich podwyżkach stóp procentowych rata wzrosła do 1022. Nie chcę nawet myśleć ile by mi przyszło spłacić więcej jakby był na początku.
  • Odpowiedz