Wpis z mikrobloga

DWAJ ZGRYŻLIWI TETRCY, nie trzej, nie jeden, a dwaj.

To jest kolejny, sześćdziesiąty już odcinek naszego programu, a w nim delikatny misz-masz. Nie wydarzyło się nic, co wymagałoby wnikliwego półgodzinnego komentarza, więc skaczemy po tematach jak Czesław Michniewicz po Europie.

- Michniewicz Heist Movie, jak mogłoby być, a jak jest - dlaczego nie Dominik Panek, dlaczego nie Kamil Grosicki

- czy Michniewicz, znany kawalarz i pomysłodawca pseudonimów, mówi na Huberta Małowiejskiego "Hubi"

- czy ja dostałbym ksywę "Łuki"

- co czuje Dariusz Żuraw porównując swoją kadrę na trzy fronty z Tomaszem Dejewskim w charakterze pogromcy Benfiki z obecnym zespołem Lecha Poznań

- czy Kluczbork to najbardziej przyjazna klatka gości w Polsce, czy jednak górą Pruszków z klimatycznym hotelem za bramką, gdzie przy odrobinie szczęścia można zrobić własną klatkę?

- czy Leszek śladem Marka Overmarsa chcąc przełamać pierwsze lody w relacjach ze współpracownicą, a nieważne

- czy gdyby Waldemar Fornalik był Gargamelem, do wora chowałby wszystkich młodzieżowców, których nienawidzi

I wiele, wiele innych tematów. Cóż mogę napisać, dziękujemy za przyjęcie sprzed tygodnia, dzięki za wszystkie plusy, komentarze, opinie, telefony w sprawie korupcji, oferty sprzedaży meczów w A-klasie. Do usłyszenia za tydzień ;)

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #weszlo #lechpoznan #pilkanozna #ekstraklasa #ligaminus

Link do Weszło: https://weszlo.com/2022/02/11/wrocila-ekstraklasa-ekstraklasa-z-majonezem-dwaj-zgryzliwi-tetrycy-60/

Link do YT:
  • 12
@Jakub_Olkiewicz: Albo śmiejesz się z tego "od flachy", jakbyś nie wiedział jak od zawsze wyglądała polska piłka. Słynna ostatnio biografia Listkiewicza pokazuje, że tam wszystko pływało w wódzie (zaskoczenie) i ja mam uwierzyć, że teraz to jest inaczej, 10 lat temu, to inny świat, teraz soczki z marchewki i kanapki z waflami ryżowymi, daj spokój.
@Jakub_Olkiewicz: Raczej marna propozycja przedstawienia się na następny odcinek, bliżej charakteru eurowizyjnego: Leszek to Modern Talking (znane, poniekąd lubiane i niezapomniane), a Kuba to Bad Boys Blue (też znane, ale nie aż tak, do tego wielokrotnie słyszałem ludzi którzy kojarzyli 'You're a Woman' a myśleli że śpiewane to było przez Modern Talking).