Wpis z mikrobloga

@Maximinus: prawda ale one ci tego nie powiedzą. One potrzebują brzydali, żeby dostawać od nich atencję, mieć z tego korzyści. Brzydcy faceci mają być tak zwanymi betaorbiterami
  • Odpowiedz
@Maximinus: przecież to nie jest żadna tajemnica, że wygląd ma znaczenie i jest najważniejszy na pierwszym spotkaniu. jeśli chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie, to właśnie swoją aparycją. wszyscy jesteśmy wzrokowcami i jeśli podeszłaby do ciebie damska wersja przemcela z wyglądu, to na pewno nie byłbyś zainteresowany dalszą konwersacją, tylko kminiłbyś jak od niej #!$%@?ć. co chwilę się pojawia taki wpis i nie wiem, co próbujecie nim udowodnić, bo to samo
  • Odpowiedz
@mogadishu: no, czyli wygląd to dla was wszystko, tak myślałem. Ja nie miałem szansy nawet z laską o aparycji przemcela wyjść na randkę w swoim życiu, a Ty coś mi próbujesz udowodnić. Jesteśmy dla was jak rozumiem obrzydliwymi trollami i mutantami, którzy najbardziej by pomogli jakby się zutylizowali. Ehhh, to nie jest świat dla brzydkich facetów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mogadishu: pewnie chodzi o to że kobiety twierdzą ze wygląd to tylko jedna ze składowych, czyli na ogólne postrzeganie wpływa suma kilku czynników

A to nie prawda.

Wygląd to warunek, który w zero jedynkowy sposób pozwala dopiero wziąć pod uwagę resztę walorów.
  • Odpowiedz
@Maximinus: też to zauważyłeś, że laski powiedzą prawdę dopiero wtedy jak dostaną dowodami na twarz i nie mają już możliwości ściemniania? albo wtedy jak mają na kogoś #!$%@? i im nie zależy xD
  • Odpowiedz
@Maximinus:

I nagle zaczyna się wjeżdżanie, że "to przecież naturalne, wy też byście tak robili!!!! Aaaaa"


no tak, wy tacy święci jesteście, z brzydką laską, która was nie pociąga byście się umówili.
  • Odpowiedz
@mogadishu: a przeczytałaś mój komentarz powyżej? xD Also, wielokrotnie też pisałem pod innymi tagami że umówiłbym się bezproblemowo z dziewczyną ze sporą nadwagą, tylko no, żadna nie chce, ciekawe czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mogadishu: i mam nadzieję, że tak ładnie będziesz mówiła i pisała też w każdej innej sytuacji, nie tylko tutaj pod postem - że najważniejszy, zawsze i wszędzie jest wygląd, a charakter, osobowość i to jakim jesteś człowiekiem to co najwyżej dodatek bez którego można się bezproblemowo obyć. Żeby nie było wątpliwości i robienia wody z mózgu nieświadomym chłopom
  • Odpowiedz
@Maximinus:

najważniejszy, zawsze i wszędzie jest wygląd

ale gdzie ja to napisałam xD na samym wyglądzie związku nie zbudujesz, użyłam jedynie stwierdzenia, że to pierwsza rzecz na którą zwracamy uwagę przy wyborze partnera.
  • Odpowiedz
@Maximinus: klasyczna rozmowa z laską, gdy wie, że ściemnianie nic nie da i mówi to co naprawdę myśli. W sumie to wolę takie co mówią jak jest, a nie próbują zaklinać rzeczywistość. Kobiety mogą być empatyczne ale tylko w stosunku do zwierząt lub dzieci, nie facetów.
  • Odpowiedz
@Maximinus: Ja się nie zgadzam z teorią, że wygląd jest najważniejszy. Co nie oznacza, że jest totalnie nieistotny. Dla mnie w kolejności od najważniejszego: kultura, inteligencja, cała reszta 'charakteru', wygląd, wspólne zainteresowania i poglądy. Tylko temat już był tu przerabiany i do niektórych i tak nie dotrze, o co chodzi w tym wszystkim, bo żyją w bańce i widzą tylko 'czarne' albo 'białe', żadnych odcieni szarości, że o innych kolorach
  • Odpowiedz