Wpis z mikrobloga

kurde chciałem wrócić do #yakuza ale zabrali kiwami z gamepassa i nawet nie mam jak sejwów wyciągnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przeszedłem tylko yakuza 0, mogę kiwami pominąć i od razu odpalać remaster (tam widzę, że jest 3,4,5 część) czy pakować się w like a dragon?
#gry #pcmasterrace #xboxgamepass
  • 7
@isActive: Ktoś kiedyś pisał ze 0, 1 i 2 a 3,4,5 nie warto. Potem 6 na skończenie historii kyriu i like a dragon jak najbardziej. Sam zrobiłem 0,1 i 2, na 3 się średnio bawiłem i na razie odstawiłem. Także przynajmniej ze 3 słabe mogę potwierdzić. Tamten ktoś napisał żeby historie sobie na YouTube obejrzeć z 3-5 tylko, a grać inne
@crs333: Mówisz że na yakuzie 3 średnio się bawiłeś, przez co przekreślasz dwie inne gry. Yakuza 3 jest ogólnie taka średnia, jedyne co mnie trzymało przy tej grze to ten sierociniec, reszta fabuły była nudna a walka mnie wkurzała. Przy 4 masz o wiele lepszą fabułę (z jednym najgorszym plot twistem jaki kiedykolwiek widziałem, ale poza tym mi się podobała) nowych protagonistów poza Kiryu i naprawioną walkę. O piątce już nie
@isActive: Przeszedłem wszystkie części więc odpowiem ci tak. Yakuza 7 jest inną historią o innym protagoniście. Teoretycznie możesz w nią się pakować poza kolejnością, jedyne czego nie zrozumiesz to paru sekcji gdzie pojawiają się postacie z poprzednich części. Mimo tego polecałbym ci poczekać na przecenę i pograć w tą serię chronologicznie od kiwami do 7. Jedyne co polecałbym ominąć to trójkę, walka jak wcześniej pisałem jest taka se, fabuła jest zamknięta
@crs333: Jak ktoś gra po kolei to przeskok z Kiwami 2 na trzecią odsłonę może być bolesny. Kiwami 2 śmigami na nowocześniejszym silniku, z którego korzysta tylko szósta odsłona. Ze wszystkich remake'ów/remeasterów trójka jest teraz najbardziej przestarzała pod względem technicznym w całej serii. Czwórka jest warta ogrania, bo mamy czterech różnych protagonistów. Piątka również, bo to największa i najbardziej różnorodna odsłona. Mamy aż pięciu protagonistów i odwiedzimy sporo różnych lokacji. Są