Wpis z mikrobloga

Powiem wam ze nie wiem skąd te #chad mają siłę na dymanie tych wszystkich Juleczek. Przecież kazdy ma jakieś moce przerobowe. Rozumiem raz na tydzien stukać inną Juleczke zawinięta po jakieś imprezie, ale częściej to chyba tylko gdyby same przyjeżdżały na chate i się zawijały ok. północy.

Co zaskakuje mnie jeszcze bardziej to zdolność wszystkich Olek poniżej 6/10 do wstrzemięźliwości. Gleboko zakopują swoją zwierzęcą chuć. Uspione czyhają jak niewypał z drugiej wojny światowej na swoją szansę, żeby sie przed kimś #!$%@?. Chyba każdemu prawdziwemu Chadowi, szkoda siły na ruchanie takiej Olki ¯_(ツ)_/¯

Jest tu jakiś różowy pasek z smv mniejszym bądź równym 6? Kto Cie rucha? Facet dotyka Cię tak od niechcenia - jakby miał przed sobą robotę do odwalenia, ktorej nikt nie chciał robić?

#pytanie #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #seks #pytaniedoeksperta #tinder #badoo
  • 12
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: Sport to testosteron a testosteron to duża chuć. W gimnazjum przez plus-minus 6 miesięcy regularnie chodziłem na Siłownie ,dodatkowo 2 treningi MMA tygodniowo. Nie korzystałem z tego jak się czułem bo nie ruchałem ale nigdy w życiu nie byłem tak napalony jak w tamtym okresie, dlatego wydaje mi się że ktoś ćwiczący tak przez ponad rok ,sam wiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jest tu jakiś różowy pasek z smv mniejszym bądź równym 6?


@BurzaGrzybStrusJaja: Tu sa rozowe paski z smv mniejszym bądź równym 3. Ladniejsze maja zaproszenia na seks z chadami z tindera, randki na koszt beciakow i imprezy ze znajomymi. Mirabelki nie maja dlatego zamulaja na wykopie.
  • Odpowiedz
@przegryw162cm no wlasnie wydaje mi się, że te poniżej 6 nie maja takich zaproszeń. Z koleżankami wyjdą na jakieś kluby i caly czas muszą tańczyć same bo ich kolezanki sa rozchwytywane.
No dobra moze przesadzilem z tym 6 - poniżej 5 mają problemy na klubach.

Nie wiem ktory Chad by przychodził na impreze z dziewczyna ponizej 6. Jak kobieta to wizytówka faceta to chyba słaba ta jego wizytówka. Wstyd z czyms
  • Odpowiedz
poniżej 5 mają problemy na klubach.


@BurzaGrzybStrusJaja: Sytuacja na rynku matrymoanialnym jest taka, ze kobieta 4/10 moze przebierac w dobrze zarabiajacy normikach 5/10 i 180+cm wzrostu jak menel w śmieciach.

Nie wiem ktory Chad by przychodził na impreze z dziewczyna ponizej 6. Jak kobieta to wizytówka faceta to chyba słaba ta jego wizytówka. Wstyd z czyms takim pokazywać sie na mieście


Pisalem SEKS z chadami a nie imprezy.
  • Odpowiedz