Wpis z mikrobloga

Dziś starują skoki, nasza narodowa zimowa konkurencja sportowa. Mówią, że Stoch i Żyła są w życiowej formie, a kadrę to mamy najsilniejszą w całej historii sportu naszego.

A ponieważ w tym dziadowskim kraju nic udać się nie może to forma pryśnie tuż przed decydującymi skokami w Soczi.

I tyle sukcesów ministra #biernat.a będzie

Mucho wróć! Ładnaś!

#skoki #soczi
  • 5
@maluminse: Co roku mówią to samo. W zeszłym też oddali największa liczbę skoków, byli przygotowani jak nigdy, mieli od początku wygrywać, a początek był tak słaby jak nigdy. Dobrze, że potem trybik zaskoczył. W sumie lepiej niech zaczną spokojnie, żeby do Soczi wystarczyło bo zwykle jak ktoś zaczyna z górnej półki to potem spada, no może poza Gregorem, ale ten z innej planety.
@maluminse: @Tortex: Już narzekacie... a prawda jest taka że poprzedni sezon był najlepszym (nie licząc wspaniałych lata Adama Małysza, ale wtedy skakał tylko on, teraz mamy drużynę) w historii naszej kadry od wielu, wielu lat i liczę, że ten nie będzie gorszy :)
@dzangyl: Nikt nie narzeka, przynajmniej ja nie, ale zwracam uwagę, że to co mówią przed sezonem Kruczek z Tajnerem często się nie pokrywa w ogóle z tym co widać na początku sezonu. Nie mówię, że tak teraz będzie, ale jak słyszę od Tajnera, że Żyła ma obecnie najlepszą formę to nie dowierzam. W zeszłym roku zapowiedzi na początku sezonu też były wielkie, Stoch miał plasować się od początku w pierwszej szóstce,
@Tortex: no ale oni już tacy są, ja przestałem słuchać Tajnera (jest prezesem związku, musi chwalić swoich) i Kruczka (trener jak trener, nie będzie źle mówił o swojej pracy i "dokonaniach" z okresu przygotowawczego) już daaaaaawno,
@maluminse: Sam jestem ciekaw formy, będę uważnie obserwował treningi i kwalifikacje. Ogólnie, nie ma co szaleć na początku, niech będzie powiedzmy z czterech w trzydziestce i dwóch w pierwszej dziesiątce, a szczyt formy na Soczi! :)