Wpis z mikrobloga

@M_xxx: To wyrzucają kasę w błoto, a efektu nie osiągają żadnego. A tak szczerze mówiąc to nie znam ani jednego Polaka który jadąc za granicę startował do obcych kobiet, a trochę powracających z emigracji znam. Wszyscy bez ani jednego wyjątku mają rodaczki za partnerki. U p0lek z kolei jest wręcz przeciwnie. Nie wiem czy to wynika że śmieciowej atrakcyjności naszych rodaków za granicami tego chlewu obranego gównem, czy z niezrozumiałej dla
@Krazownik: To akurat ciekawe, pewnie to wynika z polskiego przekonania o tym że polki to najpiękniejsze kobiety co w połączeniu z naszą dość ginocentryczną kulturą daje trend "tylko polka na partnerkę".

Nie wiem czy to wynika że śmieciowej atrakcyjności naszych rodaków za granicami tego chlewu obranego gównem, czy z niezrozumiałej dla mnie preferencji Polaków do kobiet o słowiańskim wyglądzie.

Jeśli już mówimy o jakości polaków za granicą to starsze pokolenie mężczyzn
To wyrzucają kasę w błoto, a efektu nie osiągają żadnego

@Krazownik: Niby czemu? Wyjeżdżają poruchać do krajów 3 świata, ruchają i wracają więc efekt istnieje w postaci osiągnięcia celu którym jest poruchanie.
Przy okazji przypomniał mi się tu taki wpis pewnego kolesia który był w związku z brazylijką i o tym pisał, a pod wpisem kukoliada i nienawiść nawet od niebieskich. Opinie że przegryw, że incel, że brzydki i niski, że