Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
XD co ja usłyszałem. Jak zatrzymają pijanego to zabiorą mu samochód XD
XDD
Pijanego nie żal, ale proszę wyobrazić sobie sytuację, w której babka prowadzi auto po pijaku, zatrzymują pojazd i terwz facet musi dzieci do szkoły na rowerze dowozić gdzieś tam do szkoły zanim sobie kupi nowy samochód.
Co za absurd.
Ktoś z pisu komis będzie otwierał czy jak?
#prawo #przepisydrogowe #samochody #motoryzacja #prawojazdy
Pobierz
źródło: comment_1644512235fTAgZkIeLtt06ez9Ud8kGE.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: trochę to niesprawiedliwe, bezdomny kierowca ciężarówki zapłaci milion złotych, a bogacz z klasy średniej straci fiestę wartą 3k za to samo przestępstwo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpalaczBenzyny: a jak spowoduje stłuczkę parkingową, której efektem będzie rysa? Żadnego śledztwa nie ma, pokrywasz koszty naprawy i tyle, a tu jest zabranie komuś auta lub jeśli nie jest jego, nałożenie na niego grzywny w wysokości wartości auta xd w sumie @deyna: dobrze pisze, będziesz jechał autem służbowym to ci milion każą spisać, a prywatna kolubryna do jeżdżenia na ryby u lokalnego przedsiębiorcy przełoży się na 2700 zł straty xd
@SpalaczBenzyny: Że co? Przecież ja w żadnym wypadku nie mówię o braku kary. Ja ci tylko chciałem wytłumaczyć, że w przypadku kolizji typu przetarcie, nie ma żadnych śledztw, bo sprawa jest prosta - nikt nie został poszkodowany, więc gość jest karany za jeżdżenie po pijaku i za kolizję, pokrywa koszty uszkodzenia cudzego auto, a ze swoim robi to, na co ma ochotę.
Jak można uznać, że adekwatną karą za stłuczkę spowodowaną