Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, co byście chcieli dostać od swojej różowej na 25 urodziny w kwocie do 200-250zł? Generalnie chodzi o prezent dla mnie, różowa pyta się co bym chciał albo chociaż żeby ją naprowadzić, a ja w sumie ze wszystkiego bym się ucieszył, lubie kapitana bombe, gierki, interesuje się detailingiem aut, lubie się ubrać (zaproponowałem jej żeby mi kupiła bluze Cleant) czy coś byście pomogli żebym mógł jej podsunąć pomysł. :D
#prezenty #urodziny #25lat #rozowepaski
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NUkz:
z zegarkami? No mam w sumie jeden garniturowy a drugi na codzień. A w twoim przypadku czyli bluza i słuchawki to wolałbym słuchawki, ale tylko wtedy jak faktycznie ich potrzebujesz, ale z drugiej strony kto wybiera model, ty czy ona? Bo jak ona to może nie wiedzieć czego dokładnie potrzebujesz, a głupio potem mieć sprzęt który ci nie pasi i o tym powiedzieć xD
  • Odpowiedz
@ALK0CH0LIK: zegarek sobie znajdę, a jeżeli chodzi o słuchawki wysłałem jej konkretny model. Mi bardziej chodziło jaki Ty byś chciał mieć prezent na takie 25 urodziny. Chodzi mi ogol nie musi to być konkret, ogół tak jak w przypadku zegarka :)
  • Odpowiedz
@NUkz:
Wiek nie ma w sumie znaczenia, no ale byłbym coś co jest użyteczne ale nie niezbędne, czyli właśnie zegarek.
No bo rzeczy związane z moimi zainteresowaniami już mam
  • Odpowiedz