Wpis z mikrobloga

@konsul543: nigdy nie widziałem w taki sposób oprawionej pracy, a znam wiele kobiet które się broniły, ale to może kwestia miasta, w moim najpewniej nawet nie mają takich opraw, zawsze do wyboru był grant, czarny i zielony ciemny. Chyba że to jakas stosunkowo młoda moda
  • Odpowiedz
o narzędziach zarządzania jakością w procesie produkcyjnym


@Yourisu: mi to wygląda na takie troche powiązane z obróbką cnc. Ale to chyba dlatego że pracowałem w cnc i dużo rzeczy kojarzy mi się z cnc, takie spaczenie zawodowe.
  • Odpowiedz
@Yourisu: Gratki, nie służy. Ja stwierdziłem, że szybciej dobiję 10 lat pracy niż zabiorę się za inżynierkę i rzuciłem to w #!$%@? xD
  • Odpowiedz
promotor potem podczas rozmowy przy gratulacjach powiedział, że tytuł inżyniera to nie jest byle co, to nie licencjat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Yourisu: brzmi jak typowy kuc z politechniki, który uważa, że jedyne dobre studia to techniczne, a potem kończy w korpo z ludźmi po socjologii
  • Odpowiedz
@Yourisu: wszystko spoko, podziwiam ludzi, którym sie chce przez ten cyrk przechodzic, bo dzisiejsze studia lub tam jakies tytuly nawet magistra sa #!$%@? warte, co drugi to daje rade ogarnac. Nie mam zamiaru ci ublizyc, ale nie zjedz przy okazji swojej pokory mając tego inzyniera. Mialem takiego znajomego w Polsce co cale zycie na 2 i 3 jechal i tez magistra zrobil, pracuje w amazonie.
  • Odpowiedz
@Yourisu

mam sporo znajomych którzy są w trakcie albo po magisterce i muszę przyznać że jeśli chodzi o życie zawodowe, zarobki itd. to magister nic u nikogo nie zmienił, a jeden chłop co rzucił inżynierskie w połowie zarabia teraz (chyba) najwięcej albo prawie najwięcej ze wszystkich xD


Troche przykre ze u was taki rynek.
Przewaznie jest granica w zarobkach i stanowiska do jakiego mozna dojsc samym doswiadczeniem, pozniej potrzeba tez przynajmniej magistra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@massejferguson: idąc tym tropem logistyka moze być związana ze wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w pracy wybrałam akurat piekarnie jako badane przedsiębiorstwo produkcyjne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyjechany: no w sumie on teraz wraca na studia bo uznał że jednak potrzebuje jakiegoś dyplomu xD ale to czemu rzucił to trochę skpmplikowane i moze lepszym określeniem będzie "przerwał"
  • Odpowiedz