Wpis z mikrobloga

Uszanowanie,

Jaki obecnie zawód lepiej opłacany jest w miarę prosty do wyrobienia? 23lvl, pracowałem tylko w gastro.
Obecnie padło na pomocnika/montera rusztowań za granicą, trzeba zrobić szkolenie, certyfikat (odpowiednik bhp) i można lecieć z robotą. Ale wiadomo, że praca fizyczna do końca życia to nie jest to. W planach są studia w Akademii Morskiej, ale myślałem też nad jakimś kursem operatora CNC albo wózka widłowego co już pozwoli mi więcej zarabiać. Kurs spawacza nawet mógłbym zrobić i coś zacząć szukać w tym temacie. Co jest jeszcze w miarę proste do uzyskania?

#praca #pracbaza
  • 7
@SerasVCT prosty? A czemu prosty co ty tępy?
Za darmo nic nie ma, chyba wiesz ile się na grosza trzeba nazapi33dalac z kwalifikacjami jest tak samo.
"Prosty" bez szkoły to wydaje mi się kurs na C+E ale praca nie jest lekka i przyjemna..
I prosto nauczyć się jeździć 16m zestawem też nie jest,trzeba mieć jednak trochę predyspozycji i widzenie obuczne obowiązkowo.
@SerasVCT: mój boże jedyny mądry który nie idzie jak 98% osób w działkę IT.
Spawacz, instalator klimatyzacja, serwisant urządzeń gazowych, C+E - jest tego sporo. Taka praca to teraz spory wygryw, mnóstwo kasy, proste otworzenie własnej działalności no i psycha nie siądzie od siedzenia przed monitorem do końca życia