Wpis z mikrobloga

Eh Mireczki jeśli to czytacie to znaczy że moja misja się powiodła, a ja jestem na mirko w środę 9 lutego 2022 roku. Leżę teraz goły na parkingu, bo w właśnie w stroju Adama wypluła mnie machina czasu. Wiem, że ciężko będzie Wam w to uwierzyć, będziecie skamleć, że bejt, będziecie ujadać, że zarzudka, ale machina do której wszedłem równo dwa lata później, w piątek 9. stycznia 2024 roku.

W moim świecie Europy, NATO i ONZ już nie ma. Jest kontrolowana przez Rosję powojenna pozostałość Unii Europejskiej. Rosja i Chiny #!$%@?ły świat na kawałki. Chiny są w posiadaniu całego zachodniego wybrzeża USA, a Rosja zajęła Alaskę.

Możecie zadawać pytania. #ama #ukraina #rosja #wojna
  • 21
  • Odpowiedz
@oleander93 Jednoczesny atak Rosji na Litwę, Łotwę i Ukrainę nastąpił 1 kwietnia 2022 roku. Atak Chin na Tajwan, a Korei Północnej na południowego sąsiada rozpoczął się równo miesiąc później.

@znicz Większość Polski, Niemiec i Francji jest zrujnowana. Wszystkie większe ośrodki miejskie są zrujnowane na wskutek rosyjskich ataków rakietowych, a ogromna część mieszkańców tych miast zginęła pod gruzami. Szacuje się, że zginęła 1/3 ludności UE.
  • Odpowiedz