Wpis z mikrobloga

@susuke15: Nawet nie licz że zmienisz kobietę, kilka razy to przerabiałem i zawsze wychodziło to samo xD to nie jest żadna porada tylko sugeruje Ci żebyś zaczął się zastanawiać czy to ma sens, ja z dziewczyną która mi się podobała od czasu jak byliśmy dziećmi zerwałem po 4 latach związku praktycznie bez kłótni bo przestaliśmy się dogadywac w różnych kwestiach 3 miesiące to jeszcze nie tak długo gdybym mógł cofnac czas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@susuke15: jeszcze sama ta rozmowa to trochę beka, no ale ok, mogła mieć gorszy dzień czy coś, później przeprosić za upośledzenie xd ale po tym dodatkowym opisie w komentarzu to laska ma chyba jednak coś z deklem. Pogadaj z nią o tym jak się ogarnie i uspokoi i módl się, że przyjmie do wiadomości i postara się ograniczyć takie powalone akcje skoro ci na niej zależy. Jak skończy się awanturą i
  • Odpowiedz
Dziewczyna 28 lat, nigdy nie miała faceta.


@susuke15: No tak sie zachowuja 15 latki w pierwszych zwiazkach ; p
Niech sie zachowuje jak dorosly dojrzaly czlowiek, a nie jak malolata.
  • Odpowiedz
@susuke15:

To z rok ustawiania jak nic o ile w ogóle zadziała. Skoro Ci zależy to popróbuj dopóki masz różowe okulary na nosie, a nuż uda się ją trochę oszlifować.
Ale pamiętaj o zabezpieczeniu bo szkoda dziecka jakby miałaby faktycznie być #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 1
@susuke15 w takiej sytuacji pewnie w pierwszej Twojej odpowiedzi lepiej byłoby napisać coś w stylu "jasne, rozumiem. Daj znać gdy będziesz chciała pogadać". Wydaje mi się, że Ci zależy, a jak zależy to warto wykazać zrozumienie i zainteresowanie. Czasem zadać kilka otwartych pytań, posłuchać odpowiedzi, dopytać. Uważam też, że w związku jest przestrzeń zarówno do pogadania jak i pomilczenia razem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@susuke15: Ja bym z takimi deklaracjami zaczekał. Oczywiście, możesz mieć rację i to może być miłość twojego życia. Problem w tym, że 3 miesiące to ciągle okres fascynacji i w pewnym sensie masz klapki na oczach (co nie jest niczym złym, to całkowicie normalne)

A po takim tekście jak Ci rzuciła to masz kilka opcji. Zrywasz, #!$%@?, rozmawiasz. Druga opcja jest średnia, bo prawdopodobnie wyeskalujesz konflikt bardziej, co nie jest dobre.
  • Odpowiedz