Wpis z mikrobloga

@susuke15: Odpisałbym że nie przyjedziesz ani jutro, ani pojutrze, ani w ogóle. Jak sobie pozwolisz na to, żeby laska ci rzucała takie teksty, to jesteś przegrany.
  • Odpowiedz
Kurła, miałem to samo, najpierw nie chce gadać, a potem wielce obrażona że się nie odzywam xD Jak ja się cieszę, ze teraz jestem sam
  • Odpowiedz
@susuke15 jeśli ją kochasz i nie planujesz się rozstawać to najrozsądniej będzie pogadać jasno i wprost. Wytłumacz jej, że takie zachowanie to manipulacja i zbedna komplikacja komunikatu. Że jeśli potrzebuje uwagi i przytulenia (itp itd) albo zapewnienia że jest dla Ciebie ważna to żeby powiedziała wprost.
Takimi zagrywkami sprawdza czy naturalnie okażesz troskę i tym samym upewnisz ją, że jest dla Ciebie ważna. Ale nie uwzględnia tego, że możesz też mieć swoje
  • Odpowiedz
  • 0
@Wepalgumetypie
@mamajasia12
@TrollingMasterNinja
@William_Wallace
@KiedysByloLepiej
@jmuhha
@Opportunist
@kruszto
@ArmaturaGramatura
@SPRAWDZANIE_IP
@kawazrana
@Pierogies
@przegro_pisarz
@JanImperator
@Zeugma
@choochoomotherfucker
@Jin
@papaj42
@BozenaMal
@vcredist
@The_Rainman
@iEarth
Jestem z nią 3 miesiące, i powoli mam dosyć tego. Serio wierze że to miłość mojego życia ale są rzeczy które dają do myślenia. Np. mam znajomą( ona nazywa mnie przyjacielem) i moja dziewczyna zobaczyla jak tamta mi napisała słowo Rybciu czy Bartuś. Dostałem aferę plus mnóstwo płaczu że ona
  • Odpowiedz