Wpis z mikrobloga

Volkswagen T2 Camper 10279 - czy ktoś ma? Jakie macie zdanie o tym zestawie? Aktualnie jest na promocji -20% od ceny katalogowej i się zastanawiam nad nim. A dawno nie budowałem zestawu 2k+ elementów.
#lego
  • 17
a te akcesoria typu deska, krzesełka, to mieszczą się gdzieś tam w środku? Bo jak dla mnie, to to są zapychacze i raczej nie chciałbym ich eksponować na półce.


@hoppek: Mieszczą się.

Mam go, stoi bo się mojej żonie podoba, ale osobiście go baaardzo nie lubię, bo jest przekombinowany konstrukcyjnie, a drzwi i tak odpadają ;)

No i to w ogóle nie wygląda jak Volkswagen T2.
@M_longer: Kurde faja. Nie dość, że TLG obniżyło katalogową, to teraz jeszcze dodatkowo jest 20 procent taniej i się zastanawiam. Obawiam się trochę o żółknięcie tych białych klocków. Ale z drugiej strony mam Saturna i ISS i nie ma z tym tragedii. Nie miałem okazji kupić 10220, gdy był w regularnej sprzedaży, a teraz jest okazja, żeby tego wziąć i nie wiem. ¯_(ツ)_/¯
IMO lepszy niz T1. Krzeselka i decha olana z mojej strony. Nie podoba mi sie przod i irytuje zderzak przedni ktory odpada niczym w lepinach.
@M_longer: Rabini nie są zgodni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby ten zestaw wyszedł na początku mojej przygody z Lego, to pewnie kupiłbym pod wpływem impulsu za katalogową XD Ale przestałem już kupować Lego pod wpływem impulsu i teraz wolę poczekać na jakąś promocję i wtedy kupić.