Wpis z mikrobloga

Patrząc na ostatnie głosowania mam poważne obawy, że Narodowa część Konfederacji odłączy się od partii i zrobi koalicję z PiS-em zapewniając im rządzenie przez kolejne 4 lata.

Bosak i reszta nie przełkną głosowania ramie w ramię z Tuskiem, który nie chodzi do kościoła.
#konfederacja
  • 22
@L3stko: @Volki: Akurat tak się składa, że głosowałem na konfę, bo chciałem dostać Korwina i Memcena w sejmie. Niestety widzę, że w tej hybrydzie coraz większą rolę odgrywa część narodowa, którą coraz mocniej pogardzam. Dla Bosaka i reszty wolność gospodarcza to taki tam nieistotny dodatek, a jak przychodzi co do czego to są gotowi zagłosować przeciw niej: patrz zakaz handlu w niedzielę.

Ciężko mi przełknąć to, że wprowadzając z jednej
@mathix

Niestety widzę, że w tej hybrydzie coraz większą rolę odgrywa część narodowa, którą coraz mocniej pogardzam.

A to ciekawe, bo narodowcy uważają inaczej i za to dostało się od Bąkiewicza xD xD

Za dużo łykasz własną propagandę.
@mathix Piszesz takie bzdury, że się tego czytać nie chce.

RN nie chce iść z PiSem, którzy są przegrańcami xD xD xD łykasz własną lewicową propagandę

Konfederacja to jest nowa marka, którą RN chce rozwijać.

Powtarzasz te lewackie banialuki, że szkoda ci odpisywać.
@Volki: RN rozwija ją w PiS-owską stronę. Obawiam się, że RN przejmie władzę w Konfie i skończy się partia zamordystyczno-liberalna i zostanie tylko zamordystyczna.

Nie jestem lewakiem. Na Korwina głosuję praktycznie od kiedy mam prawa wyborcze. O ile Korwinizmy mogę przeboleć, to ciężko mi zdzierżyć poglądy typów z RN.
@mathix

RN rozwija ją w PiS-owską stronę.

To jest właśnie ta lewicowa propaganda, bo równie dobrze można mówić, że Korwiniści rozwijają w stronę korwinowską.
@Volki: No tylko jakbym chciał głosować na PiS, to bym głosował na PiS. Konfederacja miała być opozycją do PiS-u, no i jest ale tylko w połowie, bo narodowcy mają gwoździe w mózgu (jak pan Janusz powiedział).
@mathix

chciał głosować na PiS, to bym głosował na PiS. Konfederacja miała być opozycją do PiS-u,

Buhehehe
Konfederacja miała być merytoryczna, lewaczku