Wpis z mikrobloga

@szajza231: białe tablice od maja 2000 są, więc zdjęcie równie dobrze może być i z 2000 roku.
jeszcze sprawdziłem, że Orlen też w 2000 roku dostał swoją nazwę handlową i logo.
  • Odpowiedz
@jmuhha: ja #!$%@? jak ja zazdroszczę ludziom, ktorzy w takich latach po 2000 do 2007 dojrzewali xD jest 2005 mieszkasz na jakies wsi wracasz takim autosanem ze szkoly siadasz przed ps2 i #!$%@?
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jestem miastowy, więc na taki widok morda się sama śmieje bo przypominają się wakacje( ͡° ͜ʖ ͡°). Uwielbiam dźwięk silnika i zamykania drzwi w H9 (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@jmuhha: czuć zapach i słychać dźwięk tego zdjęcia
Ja to odbieram tak: zapach mokrego wysychającego asfaltu w ciepły letni dzień, klik klamki i skowyt drzwi i rytmiczny dziwek pracy diesla, a w oddali szum samochodu oddalającego się po mokrej nawierzchni i ćwierkanie skowronka
  • Odpowiedz
@szajza231: @jmuhha: Widzę dawno nie byliście w Polsce powiatowej. W najbiedniejszym powiecie w Polsce, z którego się wywodzę, z hrubieszowskiego, PKS, który miał ogóry jak ze zdjęcia, już dawno pobankrutował (w 2017 bodajże). Teraz prywatni przewoźnicy zbierają te resztki dzieci, które jeszcze są po wioskach (może 30% liczby, która była 20 lat temu). To zdjęcia to charakterystyczny widok jeszcze w 2012 (w sumie 2010-2013) jak szedłem do gimbazy i codziennie
  • Odpowiedz
Fascynujące jest to że to zdjęcie może być zarówno z 2007 jak i 2021


@szajza231: H9 to stara konstrukcja. Jednak jak jest utrzymywana zgodnie z zaleceniami producenta to będzie jeździć następne 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wspominając, że jest to bardzo oszczędny autobus.
  • Odpowiedz