Wpis z mikrobloga

595 + 1 = 596

Tytuł: Komornik. Arena Dłużników - tom 1
Autor: Michał Gołkowski
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★
ISBN: 9788379646982
Jest to kontynuacja poprzedniej serii przygóď komorniczych Ezekiela. Autor przedstawia nam wydarzenia i historię Zeka starającego sie nie doprowadzić do Apokalipsy.
Powiem tak: cholernie się zawiodłem, chyba dlatego że poprzeczka była wysoko postawiona przez poprzedni cykl. Pierwszy tom jest nudny, dzieje się mało, Zek jako już nie-komornik wydaje mi sie słabą postacią. Trzy tomy wcześniejszego cyklu łykłem szybko i zachwycił mnie koncept nie do końca udanej apokalipsy, były ciekawe akcje, fajne przedstawienie motywów religijny w innym świetle. Tutaj nie mamy nic tych rzeczy, 3 gwiazdki daję tylko za memiczne i humorystyczne wstawki które trzymają poziom. Kolejne części zamierzam przeczytać, ale tylko dlatego by sprawdzić jak wszystko stworzy calość i czym mnie zaskoczy autor.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #bookmeter #fantasybookmeter #fantastykabookmeter #sciencefictionbookmeter #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter
P.....y - 595 + 1 = 596

Tytuł: Komornik. Arena Dłużników - tom 1
Autor: Michał Gołko...

źródło: comment_1644343916QeqU75YVGsOwLWUs8ILFOR.jpg

Pobierz
  • 1
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★ (3.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-03-01 00:00 tag z historią podsumowań »
W abonamentach: www.legimi.pl
Kategoria książki: fantasy, science fiction, horror
Liczba stron książki: 464

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Parch (Piotr Patykiewicz)
2\. Pan Lodowego Ogrodu (Jarosław Grzędowicz) - najnowsza recenzja usera mahakaM ★★★★★