Wpis z mikrobloga

#android #aplikacje
Witam, jest jakaś apka typu sleep timer z możliwością zablokowania ekranu by czegoś nie wcisnąć (coś jak dla dzieci) podczas zasypiania? Często idę spać przy youtube/twitch w ręku i raz już do brata o 2 w nocy zadzwoniłem (nie pytajcie jak to możliwe bo sam nie wiem) oraz często coś innego włącze bądź przestawie.
  • 3
@Tytanowy_Lucjan: Tak się składa, że właśnie z niej korzystam ale nie ma opcji blokady ekranu przed niechcianymi klikami, ona po prostu go gasi jak wszystkie 8 które sprawdziłem. Mi zależy na zblokowanym ale nie zgaszonym ekranie i żeby go odblokować trzeba np. przytrzymać palec w wyznaczonym miejscu na ekranie przez kilka sekund. Coś jak zabezpieczenie na youtube dla dzieci żeby czegoś nie naklikały oglądając bajki.
@Merkor92: Używam od roku i normalnie się blokuje po upływie czasu. Może nie ustawiłeś aplikacji jako administratora systemu? Pamiętam, że coś tam było pokazywane, iż bez tego uprawnienia nie może blokować. Jedyne co zrobiłem przy okazji to odciąłem jej dostęp do internetu jak by ktoś apkę zhakował, bo wtedy miałby pełną kontrolę nad telefonem z takim uprawnieniem.