Wpis z mikrobloga

Sanah - Prawdopodobnie najbardziej cukierkowa piosenkarka w historii polskiej muzyki. Sprawia wrażenie przepełnionej dobrocią dla ludzi, miłej dziewczyny z sąsiedztwa, której brakuje asertywności, przy jednoczesnym ogromie optymizmu i delikatnej naiwności.

Przypomina mi trochę Dee Dee z Laboratorium Dextera. Oczywiście to tylko wrażenie jej osoby, bo w ogóle jej nie znam, a nawet nie czytam za bardzo o niej jakichś anegdotek.

Co o niej myślicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sanah #muzyka #p0lka (dla zasięgów) #niebieskiepaski #julka #randkujzwykopem #pytanie
S.....y - Sanah - Prawdopodobnie najbardziej cukierkowa piosenkarka w historii polski...

źródło: comment_1644317274QgcAXsR2EXhoBtbC2mzkqR.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy:
- koncert miał zacząć sie o 20:00, wielka pani wyszła o 20:56 bez słowa wyjaśnienia czy przeprosin (ale moze to standard, nie bywam często na koncertach)
- hehe Hihi taka stremowana jestem, wypiłam sobie troche winka na rozluźnienie
- Hihi te moje chłopaki to takie ciacha są, jeszcze wolni wiec dziewczyny brać sie
Coś tam jeszcze było ale nie pamietam już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Sok_Mandarynkowy: Jestem prawie pewien że jej prawdziwa twarz znacząco różni się od tej pokazywanej w mediach, im bardziej ktoś jest "cukierkowy" na pokaz tym większa szansa że naprawdę jest "#!$%@?" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz