Wpis z mikrobloga

nawet fajny ten Everdell. wielu znajomych go ma, do tej pory nikt jeszcze nie grał więc kupiłem żeby sam się w końcu przekonać czy warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i warto. graficznie bardzo ładne, wykonanie też bardzo dobre jak na tą cenę. coś co bardzo mi się podoba to że jest skalowalna zależnie od ilości graczy. na początku jak zaczynaliśmy grać myśleliśmy że po chwili gra się skończy bo nie ma co robić, ale właśnie pod sam koniec gra się rozkręca i jest pole do popisu by kombinować. jak na tą cenę to bardzo fajna gra, bo "podobna" gra jaką jest np Brass Birmingham a podobnym wykonaniu to jest o 100zł droższa

#grybezpradu #gryplanszowe
mapache - nawet fajny ten Everdell. wielu znajomych go ma, do tej pory nikt jeszcze n...

źródło: comment_1644260457122745Ua7iLqmhau5CHdqX.jpg

Pobierz
  • 6
@mapache: Udanych gierek. Raz mi się tak skombiły karty, że gracze byli w lecie, a ja dopiero wchodziłem do wiosny. Nie mniej jednak jak poznasz zależności i co kombić, to na jesień masz pełno surowców, a mało miejsca i tylko czekasz na jakieś lochy czy uniwersytet żeby wyrzucić karty o małych punktach. Rozegraliśmy z różową ok 60 partii, próbowałem wielu taktyk. Raz leciałem na sprzątaczach i oddawaniu kart/zasobów za punkty, chyba