Wpis z mikrobloga

@l-RAD-l: dobrze, że policja nie każe okazywać historii aktywności i filmów w mediach społecznościowych, bo nie dostałaby tego obiadu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: Nawet jakbym miał taki paszport, to by mnie irytowało, że przyłazi sługa systemu i każe okazać dokumenty, jak za jakiejś okupacji. To nie ma kompletnie nic wspólnego ze zdrowiem.
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: chciałbym ją pojechac na fb, ale linka nikt nigdy do tych #!$%@? wypowiedzi na fb czy twitterze nie wkleja. Nie wiem wiec czy nawet to co napisała to istnieje, bo na jej fb nie moge tego tekstu znalezc, rownie dobrze mogl to napisac Kuf Drapenhus ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@polaczyna: Jestem zaszczepiony a na wakacje specjalnie wybierałem miejsca tak by nie musieć nigdzie pokazywać tego dziadostwa. Jak chce sobie odpocząć/zjeść cokolwiek to ostatnie na co mam ochotę to bawić się w wieczne legitymowanie się.
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: Wspaniale Francuzi to wymyślili ale proponuje, żeby u nas oprócz restauratora i policjanta była jeszcze trzecia kontrola paszportu przy jedzeniu posiłku przeprowadzona przez wojsko, wtedy będzie jeszcze bezpieczniej!
  • Odpowiedz