Wpis z mikrobloga

Pracujecie na pełnych obrotach od rana? Pytanie dla tych pracujących biurowo. O której zaczynacie na serio zabierać się za obowiązki? Jak nie jestem na HO, to kawa, gadka-szmatka i jakoś 09:15/20 zaczynam się ogarniać, jeśli nie mam żadnego spotkania.

#pracbaza #praca
  • 17
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: ja pracuje na HO wstaję jem śniadanie o 8:30 zaczynam odpalam programy i normalnie zaczynam działać bez żadnego #!$%@? się i tak pracuje przez półtorej godziny do 10 teraz właśnie mam przerwę na wykop i kibel później mam spotkania po spotkaniach przerwa na jedzenie/herbatę i później wracam do pracy i pracuje już do końca mojego 8 godzinnego czasu pracy, po 8 godzinach zamykam laptop służbowy i już nie otwieram nawet
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: własnie jestem na HO - odpalam sie o 8 jak zaczyman żeby być widocznym ... lookam na maile - jak mam coś na już to ogarniam jak nie to śniadanko, kawka itd i podobnie jak ty 9 z groszem jestem gotowy :)) prawda jest jeszcze taka ze potem po 16 też czasem zerkam na coś co wpada mimo iż nie pracuje własnie po to żeby rano móc trochę wolniej zacząć
  • Odpowiedz