Wpis z mikrobloga

a nie zrozum mnie zle, mozna nie lubić kanału - jest specyficzny bym powiedział, ale potrafi zainteresować historią przekazującą nie sama suchą wiedzę, w sumie jeden z moich nauczycieli z historii tak prowadził lekcje, ze do suchych faktów dodawal ciekawostki i w ten sposób łatwiej się pamiętało tez te fakty.


Ale do tego zrozumienia z nie twierdzę ze masz coś wspólnego z PiS - ale to jest pierwszy mem szkalujący kanał, po
@GruzinskiMalarz: Ja pamietam jak ten blazen w jedym odcinku na temat tego dlaczego Rzeczpospolita byla potega jak argument dal to, ze w języku angielskim "świerk" pochodzi z polskiego, bo tam kupowali to drewno xD

Rzeczpospolita potęga, bo Anglicy kupowali tu jakiś rodzaj drewna. Pozostałe argumenty były nieiele lepsze
@nilphilus A mnie ten mem ucieszył bo wreszcie ktoś miał podobne zdanie do mnie.

Wydaje mi się że dość mam miałkich tematów i postaci pokroju Linkiewicz na co dzień i przez historię lubię się od tego oderwać. Kanał drewniaka to taka historia w uniwersum Warsaw Shore a takimi produkcjami po prostu gardzę.
@topola_osika

Nie wspominając, że do przemycenia jednego faktu musi go obtoczyć 3 memami i żartami, byle się gimnazjalista przed ekranem za szybko nie znudził.


Najbardziej odrzuca mnie formuła w której przekazywane są wiadomości.

Nie można już niczego przedstawić z klasą i wyczuciem, ze wszystkiego trzeba robić rynsztok i gnój coby prostak poczuł się jak u siebie.

Nie lubię z siebie robić nie wiadomo jakiego człowieka wysokiej kultury, ale ludzie miejcie trochę umiaru!
kanał drewniaka wygrał konkurs na najpopularniejszy kanał wśród członków MESY, bodajże rok temu.

@FarGO

33 plusy na argument że kanał wśród ludzi przebywających na stołówce na statku jest najpopularniejszy XDD no przekonałeś mnie w #!$%@?
@Rozkoszniaczek: a ok, to dopiero tutaj zalazło w niefortunnym dla siebie momencie =]

A na fb w sumie na historycznych grupach mnie nie ma - w sumie to tylko programowanie i grupa osiedlowa xD, moze trochę dlatego ze historyk ze mnie kiepski i raczej lubię bardziej "popularno historyczne" teksty czy kanały, a taka sucha hiatoria mnie nudzi nieco - a obrażanie się ze jest kanał ktory hmmm.. Odbostwia trochę bohaterow historycznych