Wpis z mikrobloga

@GruzinskiMalarz: W sumie nie oglądam już ich, ale kto podaje źródła na yt. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niektóre odcinki to mi sama pani od historii kiedyś potwierdzała jak chodziłem do szkoły, ale teraz nie wiem. Ogólnie ona też mnie nauczyła, że to co w szkole jest to trochę daleko do prawdziwej historii w niektórych przypadkach.
@FlimboQuest: a nie zrozum mnie zle, mozna nie lubić kanału - jest specyficzny bym powiedział, ale potrafi zainteresować historią przekazującą nie sama suchą wiedzę, w sumie jeden z moich nauczycieli z historii tak prowadził lekcje, ze do suchych faktów dodawal ciekawostki i w ten sposób łatwiej się pamiętało tez te fakty.

Ale do tego zrozumienia z nie twierdzę ze masz coś wspólnego z PiS - ale to jest pierwszy mem szkalujący
@GruzinskiMalarz: A co jest nie tak z Drewniakiem? To nigdy nie miał być kanał z bardzo poważnym contentem, jego zadanie to zainteresowanie historia i tu sprawdza się całkiem niezle. Można ekipie wiele zarzucić ale wbrew pozorom są całkiem rzetelni w tym co robią, a że wybierają tematy jakie wybierają i wygłaszają kontrowersyjne opinie to już inna sprawa. Imo, można czasem obejrzeć na kiblu i czasem nawet poznać jakaś ciekawostkę. Nic super
a i jeszcze powinno być coś o odc pod sponsoringi


@GruzinskiMalarz: Nie #!$%@?, reszta YT mogłaby uczyć się od nich jak wplatać sponsoring do swoich filmów. W większości przypadków po prostu cytują jakąś pozycję, którą następnie polecają, ewentualnie zrobią odcinek o danej tematyce, na końcu wrzucając kilkusekundową planszę informującą o tym, że materiał powstał we współpracy z daną organizacją.

Owszem, ze dwa razy zdarzył się odcinek powstający we współpracy z Wargaming,