Wpis z mikrobloga

W oczekiwaniu na sezon biwakowy nadrabiam kolejne wpisy i dziś wrzucam wam moją relację z niedawno zrealizowanej przeze mnie i #niebieskipasek , bardzo lekkiej, zimowej pętli w Beskidzie Wyspowym. Polecam - fajna odmiana od zatłoczonych zakopiańskich rejonów ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

YT | IG | TikTok

Tag do obserwowania: #neverendingtravel

porfaworek - W oczekiwaniu na sezon biwakowy nadrabiam kolejne wpisy i dziś wrzucam w...

źródło: comment_1644167253kZej40R79x1lwtT0YP2c2e.jpg

Pobierz
  • 17
@Patol0g: Tagi to narzędzie, które istnieje na wielu platformach i służy do tagowania oraz obserwowania tagów i z tego co widzę, to nie ma limitów nałożonych przez twórców tej konkretnej platformy, czy o czymś nie wiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@konik_polanowy: Ale przeciez one wszystkie pasują do tresci wpisu i nie ma limitów na ich stosowanie w tym miejscu ¯_(ツ)_/¯ dodatkowo, ukryłam je, zeby nie przeszkadzały w czytaniu tego, co tu wrzuciłam. Nie rozumiem twojego oburzenia, serio. Nie wiesz po co są tagi, czy jak?
@konik_polanowy: ( ͡° ͜ʖ ͡°) No jesli lubisz zglaszac, bo ktos uzywa narzedzi inaczej niz ty, to jasna sprawa. Ale jesli mialbys racje, to trzebaby znalezc taki zapis w regulaminie z ograniczoną oficjalnie liczbą użytych tu tagów ¯_(ツ)/¯ mozesz zaproponowac takie rozwiązanie twórcom platformy. Ja nadal nie widze tu efektu „spamu”, jesli nie obserwujesz tych wszystkich tagów. A jesli obserwujesz i taki wpis wyświetla sie tobie