Wpis z mikrobloga

@MxS89: Ja też, k---a zwykłe przeżiebienie.
Jedyna róznica, ze dodatkowo straciłem smak i węch, ale po co to panikować, brać szczepionke za szczepionką?
Grypy w swoim zyciu miałem gorsze, j---ć to, dzis mija chyba 6 dzień i jestem jak zywczyk, salta mozna robić.
Na tym swiecie zyją p----y, są odpowiedzialny za dziesiatki tysiecy zgonów, bo ludzi nie mieli swoich operacji, swoich zabiegów, no bo restrykcje covidowe.
Ten okres bedzie za
  • Odpowiedz
@AlexR: w zeszło niedziele miałem gorączkę 40 stopni i trzymało mnie 3 dni ale olałem temat i poszedłem do pracy. No ale pech chciał, że mój ojciec z którym miałem kontakt miał dodatni i skierowali mnie na test i lipa. Teraz czuje się tak 5/10 oczy mnie bolą i kaszel męczy ale ujdzie.

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: No mojemu ojcu już dwa razy przekładali zabieg wstawienia zastawki, bo mimo ze zaszczepił
  • Odpowiedz
No mojemu ojcu już dwa razy przekładali zabieg wstawienia zastawki, bo mimo ze zaszczepił się trzema dawkami był pozytywny x2. Raz na początku grudnia, drugi raz teraz


@MxS89: Pomyśl ilu na całym świecie umarło z tego powodu, ze zmienili, odwołali zabiegi.
Ja przez dwa lata nie słyszłałem o innych chorobach, tylko covid, covid do osrania.
  • Odpowiedz
Pomyśl ilu na całym świecie umarło z tego powodu, ze zmienili, odwołali zabiegi.


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: wiesz o tym, że w przypadku przeziębienia z gorączką też się odwołuje zabieg? jeśli zabieg nie jest pilny to się go odkłada. W przypadku COVID przez ponad miesiąc nie powinno się operować bo zwiększa się okołooperacyjne ryzyko śmierci
  • Odpowiedz
wiesz o tym, że w przypadku przeziębienia z gorączką też się odwołuje zabieg? jeśli zabieg nie jest pilny to się go odkłada. W przypadku COVID przez ponad miesiąc nie powinno się operować bo zwiększa się okołooperacyjne ryzyko śmierci


@megawatt: Ja nie mówiłem o odwołaniu, osoby, bo jest zarażona czy to covidem czy przeziebieniem ale o tym, ze odwołano ludziom dziesiatki tysiecy operacji i zabiegów bo trwała "straszliwa" pandemia i nawet
  • Odpowiedz
ze odwołano ludziom dziesiatki tysiecy operacji i zabiegów bo trwała "straszliwa" pandemia i nawet jak osoby czuły się świetnie i czekały na swoją kolej to ze względu na zagrozenie terminy poszły do kosza na śmieci,

Pomyslałeś o tym?


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: pomyślałem, a pomyślałeś jaka jest przyczyna że akurat odwołują zabiegi osobom niezakażonym akurat:
- jesienią 2020
- wiosną 2021
- zimą 2021
  • Odpowiedz
pomyślałem, a pomyślałeś jaka jest przyczyna że akurat odwołują zabiegi osobom niezakażonym akurat:

- jesienią 2020

- wiosną 2021

- zimą 2021


@megawatt: tak. Odwołują bo nie mają ludzi i miejsca, a winne są durne procedury.
  • Odpowiedz