Wpis z mikrobloga

  • 403
Ten dzieciak właśnie zjechał sam na snowboardzie. Obok niego jechał tata asekurując go.
Obrazek pokazuje jego zadowolenie gdy zjechał sam.
Właśnie buduję się jego samoocena, pewność siebie - fundamenty.
Za 15 lat pewnie zaprosi swoją dziewczynę na snowboard, bo już był w tym miejscu i potrafi jeździć.
Dzieciak ma max 6 lat.

Czujesz jakąś różnice?
Ty w jego wieku dostałeś #!$%@? od matki że złe zakupy przyniosłeś i w podskokach wracaj do sklepu ze wstydem.

A gdy ty dostałeś pierwszą jedynkę w szkole podstawowej w klasie 1-3 i wstydziłeś się przyznać rodzicom to twój rówieśnik z finlandii dostał opisową ocenę co Opcjonalnie mógłby poprawić i nadrobić.

I tak, czujesz że powinieneś się z nim porównywać bo tak cie #przegryw nauczyła #szkola
Wierz dalej że osiągniesz sukces i wszyscy jesteśmy równi #wygryw
#hajfajf
Zaorke - Ten dzieciak właśnie zjechał sam na snowboardzie. Obok niego jechał tata ase...

źródło: comment_1644142251Fs7JZLekT3CpVY2rWo7YxU.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Zaorke Mnie mama w podstawówce nie pozwalala puszczać wieczorem na sksy bo sala była kilometr od domu. Wuefista mnie chciał na tych zajęciach. Później koledzy z klasy którzy na niego chodzili zdobyli mistrzostwo Polski xD
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: dlaczego mieszasz temat religii z wychowaniem? Tak jakby katolicy nie zabierali dzieci na wakacje czy zabraniali uprawiać sportu. Wiadomo, że często są bariery finansowe ale nie wynika to z kwestii religijnych.

W Polsce nie można być kimś pomysłowym, zaradnym czy mającym swoje zdanie, bo w oczach większości jesteś tym zlym.


@Krzysztof53647: rozumiem że to subiektywny wniosek na podstawie Twojego otoczenia, ale to nie jest jakaś uniwersalna prawda.
  • Odpowiedz
@Tooca_rev: #!$%@?, trzymanie za rączkę i klepanie po główce gówno daje. Jak rodzic roztacza nad gówniakiem parasol ochronny, to wychodzi z niego fajtłapa życiowa. Zwycięzcy rodzą się z rywalizacji i walki na noże.
  • Odpowiedz
@Zaorke: ja w jego wieku strzelałem P-64 starego i ukradłem kombajn (Bizon) sąsiadowi dziadka i pojechałem w stronę lasu, ten dzieciak nie będzie znał życia, nawet guza sobie nie nabije.
  • Odpowiedz
@Zaorke no dobra a np Ty masz teraz 40lat. Jak uzbierasz 1000zł na podróż do np zakopca i nauczysz się jeździć też za rok możesz zaprosić dziewczyne na deskę. I zbudujesz tą odwagę do świata i w wieku 70lat odważysz się zapytać w kolejce do lekarza kto ostatni
  • Odpowiedz
do startu w przyszlosc przecietnego polaka z polski B powiatowej ktorego ojciec robi na magazynie a matka nie pracuje lub dorabia sprzatając XDDD


@Tooca_rev: dołóż jeszcze, że oczywiście co niedziela w kościółku i to w najlepszych ubraniach żeby się pokazać i nie ma że opuścisz mszę bo co sąsiady powiedzo. Ciągłe wyrzuty sumienia z powodu masturbacji. A jak jeszcze masz pecha z orientacją inną niż jedyna właściwa to już tylko
  • Odpowiedz