Wpis z mikrobloga

  • 403
Ten dzieciak właśnie zjechał sam na snowboardzie. Obok niego jechał tata asekurując go.
Obrazek pokazuje jego zadowolenie gdy zjechał sam.
Właśnie buduję się jego samoocena, pewność siebie - fundamenty.
Za 15 lat pewnie zaprosi swoją dziewczynę na snowboard, bo już był w tym miejscu i potrafi jeździć.
Dzieciak ma max 6 lat.

Czujesz jakąś różnice?
Ty w jego wieku dostałeś o------l od matki że złe zakupy przyniosłeś i w podskokach wracaj do sklepu ze wstydem.

A gdy ty dostałeś pierwszą jedynkę w szkole podstawowej w klasie 1-3 i wstydziłeś się przyznać rodzicom to twój rówieśnik z finlandii dostał opisową ocenę co Opcjonalnie mógłby poprawić i nadrobić.

I tak, czujesz że powinieneś się z nim porównywać bo tak cie #przegryw nauczyła #szkola
Wierz dalej że osiągniesz sukces i wszyscy jesteśmy równi #wygryw
#hajfajf
Zaorke - Ten dzieciak właśnie zjechał sam na snowboardzie. Obok niego jechał tata ase...

źródło: comment_1644142251Fs7JZLekT3CpVY2rWo7YxU.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slavoy: ale jak do tego podszedłeś z myślami? Chodzi mi o przebaczenie. Ja chodzę do terapeuty, wydałem kilka tysięcy złotych i dalej po pół roku nie mogę nic sobie poukładać. Nie mogę ruszyć z moim życiem, mam 32 lata, a tak jakbym nie żył w ogóle. Nie mogę zmienić pracy, miejsca zamieszkania, zadbać o zdrowie. Ciągle żyję z katem.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Tak, tak xD C--j z uwarunkowaniami geograficznymi, ukształtowaniem terenu, szlakami wodnymi, oni przejrzeli 500 lat temu, wszyscy xD Słyszałeś kiedyś o wojnach religijnych w zachodniej Europie? Austriacy, Bawarczycy, Belgowie, połowa Szwajcarów, Włosi z Piemontu, Francuzi z północnego wschodu to kiedy "przejrzeli na oczy" i zaakceptowali "protestancką etykę pracy"? XD
  • Odpowiedz