Wpis z mikrobloga

@Mistborn Dlaczego kłamiesz? Po co te manipulacje?

Palikot nigdy nie był w rządzie, a jego partia złożyla 3 projekty ustaw związanych z legalizacją marihuany. 2 projekty odrzuciła Komisja Ustawodawcza, raz cytując niezgodność z techniką prawodawczą, a drugi raz niezgodność z Konstytucją. Trzeci projekt sami wycofali.
  • Odpowiedz
@Gnieznianin To jest pozycja w rządzie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Mistborn Ciekawy argument, ale skontruję - czy konfederacja ma wolnościowe projekty, które przeszły do I czytania? Chętnie się dowiem, bo nie śledzę ich działalności. Jest to partia wolnościowa, więc pewnie mają ich całkiem sporo.
  • Odpowiedz
@red7000: probujesz pokazac, jak wiele Palikot zrobił w tym kierunku. Otóż nie, nie zrobił. Miał dużo wpływu na rządzącą partię i duże zasięgi w mediach. Nie był w stanie przeforsować jednej ustawy? Proszę... nie możesz być tak naiwny.

Palikot został przygotowany po to, by ludzie niezadowoleni z PO nie poszli głosować na ludzi spoza głównego nurtu ideologicznego. I pykło pięknie. Potem przygotowali kukiza, teraz będzie Hołownia. Zawsze się ktoś znajdzie.
  • Odpowiedz
@Gnieznianin @merciless85 Panowie, nie próbuję nic pokazać ani udowodnić. OP napisał dwa kłamstwa:

- Palikot był członkiem rządu;
- Palikot "literalnie" nic nie zrobił.

I w sumie tyle chciałem wyprostować. Nie chcę dyskutować, bo nie ma to sensu, fakty są jak wyżej.
  • Odpowiedz
@merciless85 Nie jestem pewien, czy porównujesz pozycję byłego premiera i założyciela PiS, Kaczyńskiego, który od lat dyryguje całym krajem posługując się całą rzeszą wiernych mu polityków, któremu kłaniają się premierzy i prezydent, do chłopa, który był jednym z wielu wiceprzewodniczących klubu - i to tylko przez 10 miesięcy.

No tak czy inaczej, jednoznacznie można stwierdzić: Janusz Palikot nigdy nie był członkiem rządu - tyle ode mnie.
  • Odpowiedz