Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jarecki123: te 25mm2 i 35mm2 to już spory zapas na ten samochód. 15-16 mm2 jest ok. Powinny wytrzymać też odpowiednie natężenie prądu rozruchowego czyli z tych cieńszych sena o ile dane są prawdziwe ;)
  • Odpowiedz
@jarecki123: im grubsze tym lepsze. Masz benzynę nie potrzebujesz "jebniecia" dużego żeby odpalić silnik. Wszystkie będą ok. Ja kupiłem w Lidlu mam też benzynę 1.6 102KM i odpalałem parę razy i i nic nie się nie stało.
  • Odpowiedz
@jarecki123: nie słuchaj profesjonalnych elektryków z internetu. Kup sobie w markecie najmocniejsze jakie mają - czyli pewnie 25mm2 i jedziesz, odpalałem na takich 2,5 benzyny stojące długi czas i nic się nie działo a kosztowały może 30zł.
  • Odpowiedz
@jarecki123: ja bym się tak nie pieprzył z doborem kabli, kupiłem ze 3 lata temu w biedronce za 20zł jeszcze ani razu nie użyłem. to tylko miedź i nic więcej, nie ma tu dużej filozofii aby zastanawiać się nad wyborem.
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: aluminium też świetnie przewodzi prąd, więc nie jest to problem. Plus było wykorzystywane przed miedzią. U mnie w domu nawet instalacja elektryczna jest alumininowa ;p
  • Odpowiedz
kupiłem ze 3 lata temu w biedronce za 20zł jeszcze ani razu nie użyłem


@r5678: to po co się wypowiadasz xD te z marketów to gruba izolacja i cieniutki kabelek
  • Odpowiedz