Wpis z mikrobloga

WOT - Wojska Obrony Terytorialnej czyli tak zwani "terytorialsi".
Mięso armatnie złożone z prawackich studenciaków bawiących się w wojnę i 50-latkach z brzuchem, którzy z wypiekami na twarzy wspominają wspólne prysznice z kolegami z jednostki. Marionetki w rękach tuby propagandowej PiSu i mięso armatnie na pierwszą linię frontu, które zawodowy żołnierz zabije w 5 sekund. Brakuje wam poczucia męskości, że musicie się dowartościować biegając z karabinem po lesie i srając w krzakach? xD

Jest tu jakiś odważny WOTciarz, który opowie jakie piguły zeżarł przed zapisaniem się do czegoś takiego? Czy na to odwagi też brakuje? xDDDDD

Szkalujesz, plusujesz.

#tvpis #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazterytorialsow #4konserwy #neuropa
fanmarcinamillera - WOT - Wojska Obrony Terytorialnej czyli tak zwani "terytorialsi"....

źródło: comment_1644065257X2zo4iOwLlOpJ0vB8ZNXYi.jpg

Pobierz
  • 126
Do wotu ida najczęściej niespełnieni fanboje asg ktorzy nie zdali testów sprawnościowych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) taka prawda
Brakuje wam poczucia męskości, że musicie się dowartościować biegając z karabinem po lesie i srając w krzakach? xD


@fanmarcinamillera: w robocie mam jednego wociarza- ogólnie to opisuje sie jako wielki komandos, snajper i bohater wojenny, specjalista od strategii, który sie dziwi, że jeszcze nie jest generałem.

w praktyce ma nadwagę, nie jest w stanie zrobić 5 pompek oraz dostaje jakąś kase z wotu za to, że 2 tyg w roku jedzie
@fanmarcinamillera Ja Ci to wytłumaczę. Istnieje coś takiego jak patriotyzm. Tak samo jak podczas 2 wojny światowej tak i teraz są wśród nas ludzie, skłonni walczyć nawet za takich kretynow jak Ty. Może ciężko być Ci to pojąć ale dzięki Bogu są osoby, które dobro ojczyzny i innych ludzi (w tym jak już wspomniałem, takich #!$%@? jak Ty) stawiają nad dobrem własnym.
Są osoby które narażają życie aby ratować takie bezwartościowe jednostki
szkoda, że przez taką pato-formację wojsko zawodowe (czyli faktyczna siła obronnq) jest mniej finansowane. Poza tym WOT to nie formacja pomocnicza, tylko partyjne chcochołki, które odpowiedzą na wyzwania, gdy Pan ich wezwie


@Stonka-niszczycielka_polskich_upraw: i pisze to pewnie gość co w życiu broni palnej nie trzymał.

ludzie, ogarnijcie, że WOT jest w #!$%@? potrzebny w kraju w którym nie ma rezerw :p

Kto będzie pilnował przysłowiowej stołówki, jak będzie konflikt? brygada pancerna?
@fanmarcinamillera: Mięso armatnie jest potrzebne. Poza tym ostatnie wojny hybrydowe pokazały że tacy się sprawdzają.
A zawodowcy z #!$%@? moralami nie mają dużej przewagi nad zdeterminowanymi trochę wyszkolonymi amatorami.
Np talibowie gdzie 90% to pasterze kóz którzy broni w ręku wcześniej nie mięli.

Moim zdaniem wykopki przeceniają zawodowców bo biorą pod uwagę USA z ogromnym zwiadem i wsparciem lotnictwa vs pasterze kóz.
Pokaż konflikt gdzie zawodowcy mieli podobny poziom wyposażenia co