Wpis z mikrobloga

Zbliżają się #walentynki a to jedna z niewielu okazji gdzie realnie mogę komuś pomóc z prezentem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc #rozdajo i losowanie 2 osób
Dzisiaj 1 osoba może wygrać dowolną rzecz do 150zł z MOJEJ STRONY Z RĘKODZIEŁEM - myślę, że może się przydać na prezent dla #rozowypasek albo #niebieskipasek (bo to przecież tez może być nasze święto!)
Druga osoba dostaje paczkę niespodziankę o wartości 100zł

A dla chętnych żeby coś kupić wbijajcie na stronę, korzystajcie z kuponu "usuń konto" na -20%
a ja do środka jeszcze dołożę mały świecący brelok, żeby paczka była dla dwóch osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zawsze jestem spóżniony, ale udało mi się skończyć serię Galaktycznych Serc które będą jak znalazł właśnie na walentynki. Ale na stronie również zalana elektronika, świecące drzewa, ogólnie wisiorki, breloki, kolczyki z serii "nie potrzebuję tego do życia, ale w sumie to czemu nie" ewentualnie "za darmo to odpowiednia cena" :D

Oczywiście całość pakuję w prezentowy kartonik wypełniony mchem, żeby kupująca osoba mogła od razu wręczyć go komuś bliskiemu.

Przy okazji (bo z tym też się spóźniłem) na allegro są 3 moje aukcje dla WOŚP. Może ktoś chętny jeszcze wspomóc jeszcze Owsiaka, żebyśmy mogli w końcu dobić targu i żebym mógł kupić od niego uran?
Wbijajcie na moje licytacje, a jeśli ktoś z Was wygra i dopisze "usuń konto" to znajdę dla niego dodatkowy prezent :)

LICYTACJA ŚWIECĄCEGO PROCESORA
LICYTACJA ŚWIEĄCEGO DRZEWKA
LICYTACJA ŚWIECĄCEJ GALAKTYKI

Obserwujcie/czarnolistujcie #rozkminkrzaka gdzie czasem wrzucam coś o swojej pracy, aktualnie leci dłuższy ciąg opowiadania jak to się stało, że zacząłem sprzedawać rękodzieło, może akurat Was zaciekawi?
bkwas - Zbliżają się #walentynki a to jedna z niewielu okazji gdzie realnie mogę komu...

źródło: comment_1644061301edGLDIhSjw4CRhUosbP2Rn.jpg

Pobierz
  • 25
Polecam tego allegrowicza. Świetnie wykonane, ciekawie zapakowane, wyjątkowy prezent. Kupiłem kilka galaktycznych wzorów i po dziś dzień świecące wzory oświetlaną mi klucz od domu, kiedy #!$%@? wracam nad ranem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha do 14 lutego się na pewno z tym nie wyrobię, bo żywica potrzebuje minimum 5 dni żeby stwardnieć do wysyłki, ale odezwij się na PW jaka by była Twoja koncepcja - w niedzielę będę w warsztacie to mogę coś pokombinować :)
@Starq wiesz, nie spodziewałem się ale w momencie większość serii się wykupiła niestety.

TUTAJ masz link do konkretnej kategorii Galaktycznych serc. Jest tam jeszcze ponad 10 sztuk które są dostępne, może coś trafi w Twojej gusta :)
I wołam drugą osobę @Kerchak - odezwij się z danymi do paczkomatu i czy chciałbyś wisiorek czy breloczek a ja już się resztą zajmę - zrobię tak żebys był zadowolony :)