Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę specjalistów o pomoc. Czy ten samochód po naprawie warto brać pod uwagę? Teraz już jest zrobiony, na zdjęciach wygląda bardzo dobrze, a od czterech miesięcy ma OC w Polsce, więc przypuszczam że jeździ. Mam do niego 300km, dlatego mocno myślę czy jest sens jechać i oglądać. Uszkodzenie wygląda raczej na kosmetyczne, na carfaxie też ma stan podany jako "run & drive". Najbardziej mnie martwią wywalone poduszki. Co myślicie?


#motoryzacja #pytaniedoeksperta #samochody
Trollunio - Mirki, proszę specjalistów o pomoc. Czy ten samochód po naprawie warto br...

źródło: comment_1644003724OiXZ00O0yshvOSL0aje8WD.jpg

Pobierz
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trollunio: nic konkretnego mu się nie stało a poduszki normlanie że wywalily, dzisiejsze samochody to wnet zbyt czułe są. Wygląda ok. Zależy jaka cena w porównaniu do modeli bezwypadkowych
@nickzallegro To cenna uwaga! Dzięki.
@bruhh Tak też myślę. Jak poduszki są wymienione na nowe, to też samochód raczej nie jest wybrakowany. A cena mniej więcej 10-15% lepsza niż takiego "pewniaka". No i ten ma mały przebieg, to też na duży plus.
@Trollunio: żaden ze mnie znawca ale się wypowiem jak masz do 50km to jedź i sprawdź na miejscu czy jest to samochód do zrobienia w rozsądnych kosztach (czy ci się opłaca) dodaj z 5 tysi bo na pewno coś się #!$%@? po miesiącu, zawsze tak jest na naszym rynku. I wtedy podejmij decyzję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trollunio: Ogolnie uszkodzenia nie dyskwalifikuja tego auta pod warunkiem, że zostało zgodnie ze sztuka naprawione. Jesli jaśki wypalił y - co chyba nawet widac na zdjęciach (lewa kurtyna) to tutaj należałoby zachować szczególną ostrożność i szczegółowo sie temu przyjrzeć.
@lolasxd Kanada. No koło wygląda na nietknięte, więc nawet jeśli faktycznie coś tam dostało, to jest szansa że tylko jakieś niewielkie elementy, a nie geometria. No nie wygląda to najgorzej chyba...
@Trollunio: @Trollunio: to tak, ślepy nie jestem - ale i nie wszystko nie zauważe, ale:
- brak zdjęcia całego boku z lewej strony auta - ok, auto stało równolegle do jezdni - ciężko zrobić zdjęcie stojąc na jezdni.
- spasowanie maski z lewej i prawej strony z błotnikami - porównaj sobie obie strony - ślepy zauważy...
- auto sprzedane 20.07.2021 w Montrealu - więc raczej kupione pod handel biorąc pod
no_proof - @Trollunio: @Trollunio: to tak, ślepy nie jestem - ale i nie wszystko nie ...

źródło: comment_1644006303m2GgUOs56l1Pa6uDvM6wWa.jpg

Pobierz