Wpis z mikrobloga

Podziękowania dla gości, jakie znaleźliście na weselnym stole? Które były fajne a które były słabe?

To co spotkałem,
krówkę - spoko cukierek tylko że było tam dużo innych słodkości, zjadłem i tyle było.
mały słoiczek miodu - super, na 2 herbaty było, dość oryginalnie ;]
figurki zwierząt - wylosowałem świnkę, a moja towarzyszka konika, fajnie zbierają kurz, nie są to magnesy na lodówkę więc leżą na półce i tyle.
magnes na lodówkę - super sprawa, tylko magnes słaby i czasami odpada od lodówki (albo zawartość blachy w obudowie lodówki wyjątkowo mała)
orzeszka - tak znalazłem ładnie opakowanego orzeszka, jeden mały orzeszek. Trochę żenuła z tego była
nic - byłem na weselu gdzie nic nie było dla gości że wpadli

A u was jak?
#wesele
  • 9
@KosmicznyPolityk: na moim były krówki i magnesy. Krówki po 3 sztuki czekały na gości, natomiast z magnesami było tak: pod kościołem fotografowie robili nam z każdym fotę kto składał życzenia, potem w pokoju drukowali i naklejali na magnes. Zatwierdziliśmy tylko ile sztuk którego ma być i ok. 23 wystawiliśmy sztalugę i ogłosiliśmy, każdy mógł podejść i wziąć magnes ze wspólnym zdjęciem z nami :)
źródło: comment_1644018525AvWaB6yXlzvS1m0i9THWwu.jpg
@KosmicznyPolityk: Byłam na kilku weselach, ale nie pamietam żadnego upominku dla gości. Albo nie było, albo nie wzięłam i nie zapamiętałam. Ogólnie moim zdaniem jest to zbędne.. to co zapamiętałam z jednego wesela to jak Para Młoda przy toaście podziękowała za przybycie i powiedzieli parę słów: bardzo to było ładne i czułam że im zależy na tych gościach, a nie na kopertach,
@KosmicznyPolityk: małpka z nalewką - podobno domowej roboty, z etykietką z "Dziękujemy (imiona młodych) (data ślubu) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie rozważałem przy tym, czy gdyby na weselu nie zawitał jakiś smutny pan/pani to czy nie byłoby afery - a tego bym się niestety obawiał.