Wpis z mikrobloga

Wleciało wczoraj Sony 135mm f/1.8 GM. Miało być 70-200mm, żeby mieć cokolwiek do robienia zdjęć w ruchu, bo w plecaku same portretówki i szeroki kąt, no, ale serduszko podpowiedziało, żeby jednak wziąć te 135mm. Dzisiaj szybkie testy, czy zaspokoi moje potrzeby na foty w ruchu i oprócz tego, że zoom wygodniejszy do zdjęć w ruchu, to AF ogarnia i większość fot jest ostrych na pysku. Testowane na A7RIII, który również demonem szybkości nie jest, więc tym bardziej jestem zadowolona z rezultatów. No i maluje pięknie to 135mm.

#fotografia #pokazpsa #chwalesie #sony #fotoaenkill
Aenkill - Wleciało wczoraj Sony 135mm f/1.8 GM. Miało być 70-200mm, żeby mieć cokolwi...

źródło: comment_1643993325lUBgzt8dgH4B7eJ3N9DSHH.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sierzchula: no ja akurat w zoomy nie będę celował, a przesiadkę planuję j/w napisałem ze względu na AF przede wszystkim, bo ten w 6D to padaka, a i lepsza dynamika by nie zaszkodziła.
  • Odpowiedz
@geuze: pierwsze 6D tez mialem ( ͡° ͜ʖ ͡°) swietnie sobie radzil z odzyskiwaniem cieni. Raz widzialem taka magie ze dla smiechu dalem +5ev a zaciecieniony korytarz dalej bez szumu, tyle ze dynamika gifa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz