Wpis z mikrobloga

Hm.
Szukam najemcy, mieszkanie świeżo po remoncie. Całe wyposażenie w ,cenie’. Garnki, sztuce, szklanki.

Pokazuje mieszkanie jednej rodzince i przy okazji pokazywania zawartości szafek kuchni wspomniałem, ze będzie do podpisania protokół z ilością garnków, patelni i zestawu noży (bez liczenia sztućcy, szklanek czy innego taniego badziewia). Dodam tylko, ze na sam zestaw garnków wydałem ponad 1000 zł, bo jak wiemy ,biedny kupuje dwa razy” ( ͡° ͜ʖ ͡°) stad tez moje zabezpieczenie (wiem wiem, #!$%@? ale jednak xD)
Chłop się oburzył, wyzwał mnie od Janusza wynajmu, idiotow i dodał ze pierwszy raz się z takim czymś spotyka bo to głupota i wiadomo ze garnki sie potrafia zepsuć, przypalić No a wtedy się wyrzuca xD

Powiedziałem mu żeby szukał sobie innego mieszkania, bo tutaj na pewno ktoś z takim podejściem do czyjegoś majątku mieszkał nie będzie.
Nie jestem żadnym LANDLORDEM. Po prostu dostałem mieszkanie w spadku, odremontowalem i zamiast sprzedawać postanowiłem wynająć. Zawsze to kilka złotych.

Okay, do sedna.
Koleś ma racje? Takie spisywanie garnków to Januszowie? Czy po prostu trafiłem na jakiegoś idiotę xD

#nieruchomosci #cotusieodjaniepawla
  • 55
  • Odpowiedz
@Bogaty_grubas: waż słowa, randomowy człowieczku. To, że zrobiłeś z siebie idiotę, nie musi oznaczać, że będziesz się czepiał Bogu ducha winnych ludzi. Napisałeś ten post żeby dostać poklask wykopków, a jak coś się nie zgadza to inwektywy. Przykre naprawdę…
  • Odpowiedz
@borzeczka: Nie zrobiłem idioty. Zapytałem czy to normalny. Ale ja mówie o czyms zupełnie innym niż ty, nie rozumiemy się.
Ty mówisz o jakims zużyciu, a ja się po prostu chce zabezpieczyć przed kradzieżą.
  • Odpowiedz
@Bogaty_grubas: Teraz wszyscy podpisują takie rzeczy, jak się nie zabezpieczysz to ci #!$%@?ą i powiedzą, że nie ich problem a ty nie masz dowodu, że cos zepsuli, z drugiej strony osoba wynajmująca przez taki dokument moze się czuć zaszczuta, że potrącisz jej hajs za choćby zarysowanie talerza widelcem... Może po prostu zabierać hajs z kaucji jeśli coś popsują nie wiem. Obie stony mają trochę racji ale chyba jednakmty masz jej więcej
  • Odpowiedz
@Bogaty_grubas: Dlatego nigdy nie chciał bym wynajmować wyposażonego mieszkania. Wolę zapłacić za swoje rzeczy a nie potem słuchać wycia właściciela bo coś się z jego świętymi garnkami stało albo śmiałem skręcić i schować meblościankę xD
  • Odpowiedz