Wpis z mikrobloga

Chyba najprawdziwszy obrazek jaki kiedykolwiek widziałem. Baba NIGDY nie będzie samotna, zawsze sobie kogoś znajdzie chociażby do rozmowy. Kobieta będzie chodzić 3 razy tygodniowo na imprezy ze znajomymi i będzie płakać, że jest samotna. Chłop wyjdzie 2 razy na rok z kimś na p--o to będzie o sobie mówić że jest dynamiczak.

Samotność dla mężczyzny = ostatni raz rozmawiał z rówieśnikiem 8 lat temu.
"Samotność" dla kobiety = nikt nie napisał na messengerze od 3 godzin.

#przegryw #samotnosc #logikarozowychpaskow #takaprawda
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Chyba najprawdziwszy obrazek jaki kiedykolwiek widziałem. Baba N...

źródło: comment_1643984067HvHPY8GY9QrFbFVIINIQSe.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@scotieb: baba ma depresje bo tak stwierdza lekarz/psycholog (wiem ze w badaniach sa opisywane tylko przypadki stwierdzone a nie na zasadzie "masz depresje zaznacz tak/nie)
  • Odpowiedz
  • 15
@zagulal Tak tak za te 200 złotych to psychiatra ci wpisze co chcesz
A psycholog to już w ogóle XD² Julka "leczy" inną Julkę której się coś uroiło ponieważ nie ma chada 9/10, mieszkanie własnościowe w centrum, mercedes 2018, 192 cm wzrostu i qtaz służbowy 26cm
  • Odpowiedz
@zagulal No a jakże
No ale co ja poradzę - takim jak ty nawet cała lista naukowych faktów blackpillu nie przemówi bo "Gosia ma partnera niższego od siebie" albo "kiedyś tam jedna się zabiła"
W tym samym czasie 8 facetów się zabiło ale to nieważne ważne że p0leczka witaminka skarbek nasz nie może być tu już z nami ()
  • Odpowiedz
@scotieb: jakbys czytal ze zrozumieniem to zauwazylbys ze nigdzie nie negowalem samobojstw facetów i odnosilem sie tylko to stwierdzenia ze kobieta NIGDY nie bedzie samotna. Wiec ja mowie o jednym a ty wchodzisz i całkowicie o czyms innym
  • Odpowiedz
@zagulal Bo nigdy nie będzie samotna, zawsze znajdzie się banda orbiterow. Tylko jak ona to odrzuca bo chce TYLKO Chada albo innego Oskara...niech gnije
  • Odpowiedz
@milkas98: A może miała fobie społeczną a po szkole siedziała w pokoju i płakała?

Jak czytam takie komentarze i widzę 16 plusów to przestaje się dziwić osobom które was cisną na tym tagu, bo jesteście okropnymi ludźmi bez żadnej empatii i zrozumienia jak widać. G---o wiesz o człowieku a się wypowiadasz, a reszta klaszcze

Tfu na takich
  • Odpowiedz
@cebularz_szkorbutnikowy: To tak jak ja, tylko że mi nikt nie współczuł i nie miałem miliona orbiterów dających mi atencję. Wiem o ludziach wiecej niż ty normiku, a empatię posiadam, na szczęscie wybiórczą i okazuję ją tylko tym ktorzy na to zasługują.
  • Odpowiedz
@milkas98: Jasne i oceniasz czy osoba której w życiu na oczy nie widziałeś zasługuje na empatie czy nie zasługuje.

Po tym jak jedno zdanie w internecie o niej przeczytales ze sie nie odzywała w szkole.

Brawo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zagulal: cóż miałem koleżankę która wysłała snapa z jakimiś pigułkami i podpisem żegnajcie. Oczywiście chwilę później melanżyk. No i ogólnie to okropna była i z wyglądu i z charakteru, a kręciła się ciągle wokół chadow.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@scotieb: @tomekx11994: o jebię, a wy geniusze jesteście, jeden lepszy od drugiego. Wszystkie rozumy pozjadały i wiedzą lepiej od wszystkich lekarzy psychologów i innych ludzi co zajmują się zdrowiem.

Weźcie wykorzystajcie tą swoją mądrość wielką żeby wyjść z przegrywu... a nie czekaj, ofc nie możecie bo to wina wszystkich tylko nie was, cały świat się zakonspirował tylko po to żeby dowalić biednym piwniczakom, pewnie z zawiści o tą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybsonk: bo dalej żyjemy w patryiarchacie, a w patryiarchacie nie ma miejsca na słabego mężczyznę. Niestety ci którzy zajmują się walką z nim nie są wstanie tego też przekazać, skupiając się wyłącznie na kobietach.
  • Odpowiedz