Wpis z mikrobloga

Chyba najprawdziwszy obrazek jaki kiedykolwiek widziałem. Baba NIGDY nie będzie samotna, zawsze sobie kogoś znajdzie chociażby do rozmowy. Kobieta będzie chodzić 3 razy tygodniowo na imprezy ze znajomymi i będzie płakać, że jest samotna. Chłop wyjdzie 2 razy na rok z kimś na piwo to będzie o sobie mówić że jest dynamiczak.

Samotność dla mężczyzny = ostatni raz rozmawiał z rówieśnikiem 8 lat temu.
"Samotność" dla kobiety = nikt nie napisał na messengerze od 3 godzin.

#przegryw #samotnosc #logikarozowychpaskow #takaprawda
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Chyba najprawdziwszy obrazek jaki kiedykolwiek widziałem. Baba N...

źródło: comment_1643984067HvHPY8GY9QrFbFVIINIQSe.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
A po szkole jechała na trzy baty. Też takie znam, cichutkie szare myszki, które lubią najostrzejsze peklowańsko.


@milkas98: dokładnie. Już tutaj kiedyś to pisałem, ale pamiętam jak sie dowiedziałem że taka "szara myszka" z mojej klasy która mało z kim gadała, w wieku 18 lat była już z 5 chłopami xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@milkas98: @Revvvvvvvvvvvvvvvv: zabiła się rok po skończonej szkole, nie wiem dokladnie z jakiego powodu ale domyslam się. Depresja, brak znajomych itd to nie tylko domena facetów ale to wystarczy spojrzec indywidualnie. Bo jak zgadzam się ze facetów dotyka to częściej to nadal nie znaczy że kobiety tego nie doświadczają. Kompleksy narzucone przez instagramy itd częściej dotykają kobiet np
  • Odpowiedz
ale nie ma kobiet samotnych.


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: jak najbardziej są. Ty piszesz o hipotetycznych możliwościach wyjścia z samotności kobiecej, nie o samej istocie samotności - a to nie to samo. Wystarczy, że kobieta nie chce lub nie może skorzystać z jakiejkolwiek okazji, i to też jest samotność. Dokuczliwa czy nie, zasłużona czy nie, nie ważne - samotność to jest dosyć jasny stan przynależący do płci obojga.
  • Odpowiedz