Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@Generau_Solo: czy ja wiem? Mi jeszcze zostało pół roku mgr, ale dużo lepiej i spokojniej wspominam okresy wakacyjne gdzie spokojnie pracowałem na pełen etat niż robienie sprawozdań, wkuwanie na egzaminy, użeranie sie z niektórymi prowadzącymi, ciągły stres i żonglowanie między studiami, praca, domem rodzinnym a życiem prywatnym XD praca > studia, no ale może to moje doświadczenia po prostu
  • Odpowiedz
@bz333: budujesz na zaliczenie robota/rakietę/polskiego davinci/satelitę/jakąś technologię z patentem?
Czy skopiowałeś z kilku książek tekst o jakimś dupnym temacie i będziesz odpowiadał na pytania z tego ulepku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@smallboobslover tak w skrócie to na podstawie pomiarów, wyznaczałem zmiany chemizmu wód podziemnych. Więc w sumie temat wymagał trochę pracy własnej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@bz333 gratulacje Mireczku, ja po licencjacie i teraz przy lvlu 30 myślę żeby znowu iść na studia, tylko tym razem coś co naprawdę mnie interesuje... Szkoda tylko że tego nie wiedziałem dekade temu.
  • Odpowiedz
@Generau_Solo: trud się kończy po studiach. Praca przy tym wszystkim to luksus, prostota, czasu pełno, urlopy, hajs się zgadza, zero stresu, nauka tego czego się chce itd. Studia to gówno i koszmar.
  • Odpowiedz