Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy musze się was poradzić. Otóż od miesieąca wziąłem się ostro za zrzucenie brzucha (wiem, że najpierw masa ale z moimi proporcjami wyglądałbym jak święty mikołaj) i nie mam problemu z treningiem siłowym, cardio ćwiczę 5 razy w tygodniu, dietę trzymam w 90% mimo niesprzyjających warunków, ale na jedno nie mogę znaleźć motywacji. Chciałem robić poranne interwały w celu poprawienia metabolizmu, ale zwleczenie się dla mnie z łóżka 30 minut wcześniej niż to konieczne jest niemożliwe. Próbowałem wszystkiego, zacząłem nawet chodzić 1,5 godziny wcześniej spać, ale to nic nie dało i tak leżakuje zamiast trenować.

Jak znaleźć w sobie motywacje?

#dieta #silownia #motywacja
  • 13
  • Odpowiedz
@nevarion: czyli mam sobie w pokoju zawiesić zdjęcie nagiego smutnego ja patrzącego w dół i widzącego tylko czubek brzucha? super motywacja #!$%@? ;).

@stasiusoyka: @zgaS: To tylko 20 minutowa jazda na rowerku ze zmiennym tempem. Bez przesady.
  • Odpowiedz
@pokey:

Bo jeżeli trzymasz diete, robisz trening siłowy i jeszcze do tego cardio 5x w tygodniu to fat spokojnie spalisz w bardzo szybkim tempie. Interwały są nieprzyjemne i ciężko je polubić.
  • Odpowiedz