Wpis z mikrobloga

Słucham sobie podcastu leśnych dziadków o Dying Light 2 i o ile Borys ma jakieś krytyczne uwagi i zarzuty o tyle Rock to stale ten sam klasyczny Diodeł:
- "Błędów nie widziałem, bo się na nich nie skupiam"
Borys wspomina, że jest dużo bezsensownych i zupełnie bezcelowych cutscenek, wałkowanych do porzygu; Dioda: "Mi nie przeszkadzają, bo dawały mi chwile oddechu po ekscytujących momentach".
#gry #rockalone2k #rockiborys #dyinglight2 #dyinglight
kaczek93 - Słucham sobie podcastu leśnych dziadków o Dying Light 2 i o ile Borys ma j...
  • 11
@kaczek93: Pamiętam jak kiedyś pracowałem w jednym z warszawskich studio devowych i przyszedł rock któregoś dnia z wizytą. No takiego lizodupstwa i odklejenia to nie wiedziałem w życiu wiele. Typ po prostu chce być kolegą devów i on błędów nie będzie wytykał .
@kaczek93: Jak Rock ma czasem opinie odklejone od rzeczywistości, a jako gość który prezentuje gry w tak dużym fanbasie to powinien być rzetelny, ale to nic złego po prostu cieszyć się pozytywami z gry mając dużą tolerancje na sztywności. Dużo też zależy od tego jak nastawialiśmy się na produkcje
@kaczek93 no ok, rock to klucha bez zdania. Ale to że Borys się #!$%@? do wszystkiego, gra by crashowac gre ( z dzisiejszego podcastu wynika że grał 5h tylko po to by szukać błędów), zgrywa wszechwiedzącego w temacie gier, a tak naprawdę jest casualem z wiedzą techniczna i nikim więcej (w kwestii gamingu),