Wpis z mikrobloga

Witam, stoję przed kupnem konsoli. Konsolę już wybrałem, nie mam monitora 4k ani nie staje mi od lepszej grafiki więc postanowiłem kupić xbox series s. I mam dwa pytania.

1. Konsola ma kompatybilność wsteczną nawet do 360, mam kilka gierek które lubię na tą konsolę, jako że nie ma napędu to raczej nie będę mógł ich odpalić po samym kodzie?

2. Kiedyś masę gier kupowałem używanych i stąd drugie pytanie. Czy jak konsola nie posiada napędu to i tutaj jest coś takiego możliwe? I czy jak np. kupię wersję pudełkową gdzie jest kod i płyta, to tak jak na PC, mogę sobie przypisać kod i normalnie grać czy w takim wypadku w series s nie da się kupować gierek używanych, tylko nowe cyfrowe specjalnie pod tą konsolę (bez płyty)?

#microsoft #xbox #xboxseries #pytaniedoeksperta #gry
  • 6
@michalxd21 series s to jest konsola za 1300zł która jest dla ludzi nie mających za bardzo wymagań.

Przemyśl to dobrze, żeby potem nie było, że gry działają w 30fps albo coś nie wygląda dobrze/brakuje miejsca/kosztuje drożej.

Co do pytań, przy płytach nie ma żadnych kodów więc nie odpali on żadnych gier używanych ani też tych z 360. Jedynym pocieszeniem dla tańszego grania jest możliwość zakupienia kodów przykładowo za pomocą VPN z Brazyli