Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale mnie to dołuje, że #!$%@?ą mnie tylko takie poczwary ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja nie mam #!$%@? nie wiadomo jakich wymagań, oczekuje tylko zeby #rozowypasek mi sie podobała i wyglądala w miare "normalnie" a mimo to takie mn8e olewają, a dostaje sygnaly od takich jak w tym linku ponizej

https://sympatia.onet.pl/user/Danonek22

To już nawet śmieszne nie jest, dołuje mnie to strasznie
(,)

#przegryw #oswiadczenie #gownowpis #randkujzwykopem

Jeszcze typiara ma 4,5 rocznego bombelka
¯\_(ツ)_/¯
  • 8
  • Odpowiedz
@smacznyy: Tak się zastanawiałem dlaczego Ty byłeś takim kawałem #!$%@?, ty no-faperze, ale mniejsza z tym „młocie” ( ͡° ͜ʖ ͡°) No offence, stary. Widzę, ze mój rocznik jesteś i moje wielkie zdziwienie, ze z jakiejś sympatii korzystasz. Próbowałeś tinder i Badoo?
  • Odpowiedz
@tropiebobry: Niby dlaczego twierdzisz, ze jestem #!$%@?, bo nie chce wiązać się z kimś kto mnie nie pociąga i mam swój typ urody tylko, że te które mi się podobają mnie olewają, a msm odzew właśnie samych poczwar ¯\_(ツ)_/¯ i to mnie dołuje strasznie. Na tinderze na początku jakieś pary mi wpadaly, ale z czasem az do dziś kompletnie zero matchy albo jakiegoś shadowbana mam, zresztą tinder jest dla młodszych,
  • Odpowiedz
@smacznyy: to było nawiązanie do naszej dawnej rozmowy, pajacu. A looksmaxowałeś? Próbowałeś zapuścić zarost, przystrzyc go, zmienić fryzurę, ogarnąć lepsze ciuchy, zadbać o cerę na twarzy(stosować peellingy, złuszczacze i balsamy), wyregulować brwi? Jeżeli nie to spróbuj, to może przynieść dobre efekty. wiem po sobie i po mnóstwie innych osób. Kobiety patrzą na wygląd bardziej niż my ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz