Wpis z mikrobloga

Pytanie z #stomatologia
Czy w #bydgoszcz lub okolicy #kujawskopomorskie a nawet dalszej okolicy sięgającej do #poznan czy #gdansk jest jakis dobry #dentysta z tanim leczeniem kanałowym POD MIKROSKOPEM (cena samego leczenia bez odbudowy - bo odbudowę mam w swoim ubezpieczeniu, więc robiłbym u swojego stomatologa)? Ceny są bardzo zróżnicowane, można płacić 1500 zł a można i 700 zł. Może akurat ktoś z Was wie, gdzie to 700 zł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@SkrytyZolw: 6-stka ale z tego co wiem, to dwa kanały, tylko że znowuż może być drożej z tego powodu, że on już był leczony kanałowo a teraz musi być ponownie otwarty i zrobiony pod mikroskopem grrr....
@Twingoer: To wlacz google i sprawdź. Szóstka ma z reguły 4 kanały. Ale jak kogos w rozsadnej cenie znajdziesz to mozesz dac znać, bo musze to samo zrobić xD
@Twingoer: Anna Warzocha Victoria Clinic, jeżeli chodzi o Gdańsk, 5 kanałów (o ile dobrze zrozumiałem 4 + jakaś dziwna odnoga), w końcu zrobione dobrze (łącznie to trzecie podejście, ale pierwsze pod mikroskopem), cena o ile dobrze pamiętam łącznie między 1200-1400, RTG robią od ręki na miejscu, więc też trochę mniej biegania, trochę dawno plus płatność po każdej wizycie (łącznie miałem chyba 4, za każdym razem płatność za wykonaną część). Robiłem też